فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نارضایتی سرمربی ژرمن ها

سرمربی ژرمن ها پس از پیروزی شاگردانش برابر تیم ملی پرتغال، فلج کردن بازی مبتنی بر ضدحمله حریف را رمز پیروزی تیم خود دانست...

هموطن: به دنبال شروع مقتدرانه تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ و پیروزی قاطعانه آن برابر پرتغال با نتیجه ۴ بر صفر، یواخیم لو به ابراز رضایت از عملکرد شاگردان خود پرداخت و اظهار داشت: به ندرت پیش آمد که پرتغال بتواند ضدحمله ای مؤثر روی دروازه ما ترتیب دهد، در واقع ما این اجازه را به حریف ندادیم، به خصوص در نیمه اول که بازی هجومی ما سرعت بسیار زیادی داشت. 

لو افزود: بواتنگ مسئول کنترل رونالدو بود و به خوبی توانست حرکات او را محدود کند که اگر اینطور نبود ممکن بود اتفاق دیگری رقم بخورد. 

سرمربی ژرمن ها با ابراز نارضایتی از وضعیت جوی شهر سالوادور، تصریح کرد: در این هوای گرم ما نه تنها می بایست یکدست دفاع می کردیم بلکه باید در حملات نیز یکپارچه نشان می دادیم. 

متس هوملس، مدافع تیم ملی آلمان در جریان بازی مصدوم و میدان را ترک کرد. یواخیم لو درباره وضعیت مدافع تیم بورسیا دورتموند گفت: متس هوملس برای ما سلاحی فوق العاده است و به بازی هجومی ما تأثیر داشت. ضربه ای به ران پای او وارد آمده است اما به نظر من مصدومیتش چندان جدی نیست. 

لو در ادامه به تمجید از تأثیر مسعوت اوزیل، هافبک تیم آرسنال به خاطر عملکرد تأثیرگذارش در پیروزی تیم ملی آلمان پرداخت و خاطرنشان کرد: مسعوت اوزیل راه های زیادی را به سمت دروازه پرتغال باز کرد و پایه گذار حملات فراوانی شد. او مدام در حال خلق موقعیت بود. عملکرد اوزیل در این بازی در حفظ انسجام تیم بسیار مهم بود. 

سرمربی ژرمن ها در خاتمه درباره دلیل به میدان فرستادن سامی خدیرا گفت: تصمیم گرفتم خدیرا را به میدان بفرستم، چون او تمرینات بیشتری را نسبت به باستین شواین اشتایگر انجام داده بود.

منبع خبر: khanevarzesh

 

جدید ترین مطالب سایت