لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیش بینی بازی برزیل- مکزیک؛ جنگ سرگروهی

 برزیل و مکزیک در آغاز دور دوم رقابت های جام جهانی 2014 برابر هم صف آرایی خواهند کرد...

 خبرگزاری آریا- برزیل و مکزیک در آغاز دور دوم رقابت های جام جهانی 2014 برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری آریا، بعد از پیروزی پرحرف و حدیث در دیدار ابتدایی مقابل کرواسی ، برزیل میزبان امشب در ورزشگاه کاستلائو مقابل مکزیک قرار خواهد گرفت؛ دیداری که می توانست سرنوشت تیم اول این گروه را مشخص کند؛ جایگاهی که البته با توجه به دوم شدم احتمالی اسپانیا در گروهB، چندان هم برای دو تیم جذابیت ندارد.

برزیل؛ نیشیمورا را فراموش کن

شاید حتی اگر داور ژاپنی دیدار افتتاحیه، آن پنالتی بحث برانگیز را اعلام نمی کرد، برزیلی ها می توانستند سرانجام مقابل کرواسی به پیروزی برسند اما آن اتفاق، پیروزی سلسائو را به طور کامل زیر سایه قرار داد. اگر برزیلی می خواهند اتفاقات آن دیدار به فراموشی سپرده شود و سایه اتهام حمایت از داوران روی آنها سنگینی نکند، باید در دیدارهای پیش رو، از جمله دیدار امشب، با قاطعیت بیشتری به پیروزی برسند.

 مهمترین نکته این دیدار، مشخص شدن وزن کم تیم برزیل در حملات بود. تیم اسکولاری با حضور نیمار، هالک، اسکار و فرد، چندان چهره یک مدعی را به نمایش نگذاشت و شاید اگر کرواسی اعتماد به نفس بیشتری داشت، به راحتی می توانستند از این دیدار امتیاز بگیرند.

برای دیدار مقابل مکزیک، اسکولاری ممکن است مجبور شود  در خط حمله اش تغییراتی ایجاد کند. هالک که در دیدار مقابل کرواسی، دچار آسیب دیدگی شد، هنوز به طور کامل بهبود پیدا نکرده است. در آن دیدار، اسکولاری، برنارد را به جای او به زمین فرستاد اما بعید است در صورت نرسیدن هالک، "فیل بزرگ" این بازیکن جوان را از ابتدا به میدان بفرستد.

مکزیک؛ حریف خطرناک

شاگردان میگل هرره را در دیدار اول بیش از اینکه توسط کامرون به دردسر بیفتند، برای پیروزی باید داور مسابقه را شکست می دادند. مکزیکی ها در آن دیدار سه گل زدند اما در نهایت تنها یکی از آنها پذیرفته شد تا با حداقل اختلاف، به پیروزی برسند. مکزیک در دیدار ابتدایی نمایش قابل قبولی داشت اما با توجه به عملکرد پرفراز و نشیب آنها در دیدارهای مقدماتی و همچنین دیدارهای دوستانه اخیر، بعید نیست که آنها مقابل برزیل، تیمی متفاوت از دیدار مقابل کامرون باشند.

البته آمار نتایج مکزیک مقابل برزیل چیزی است که می تواند مایه امیدواری شاگردان هرره را باشد. مکزیکی ها در 15 دیدار آخری که با برزیل انجام دادند، 7 پیروزی داشتند و این به معنای آن است که اصلا حریف راحتی برای میزبان نخواهند بود. آخرین رویارویی دو تیم به فینال المپیک 2012 لندن برمی گردد که مکزیکی ها موفق شدند با شکست دادن تیمی که نیمار را در اختیار داشت، به قهرمانی برسد.

هرره را در دیدار ابتدایی خاویر هرناندز را روی نیمکت قرار داد و با توجه به عملکرد خوب جیووانی دوس سانتوس و پرالتا، بعید است مهاجم منچستریونایتد در این دیدار هم از ابتدا به میدان برود.

جدید ترین مطالب سایت