لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دختر 5 ساله راز قتل مادرش را فاش کرد

بلافاصله مریم به بیمارستان منتقل شد که 15 روز بعد بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داد...

هموطن: 30 اردیبهشت ماه امسال آتش سوزی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان شاهرود به پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران در محل حادثه حاضر شده و در بررسی های خود متوجه شدند در این آتش سوزی زن 30 ساله ای به نام مریم دچار سوختگی شدید شده است.

بلافاصله مریم به بیمارستان منتقل شد که 15 روز بعد بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داد.

20 خرداد ماه امسال خانواده مریم با مراجعه به پلیس آگاهی مدعی شدند دخترشان به قتل رسیده است. با طرح این شکایت تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و در نخستین گام به تحقیق از همسر 32 ساله مقتول به نام میثم پرداختند که وی مدعی شد مریم به دلیل مشکلات روحی با ریختن بنزین بر روی خود اقدام به خودکشی کرده بود.

از سوی دیگر ماموران دریافتند همزمان با این حادثه میثم اجازه نداده خانواده همسرش با دختر 5 ساله اش دیداری داشته باشند.

با کشف این سرنخ ماموران سراغ دختر 5 ساله رفته که وی در جریان تحقیقات گفت: شب حادثه پدر و مادرم با هم درگیر شدند که پدرم یک ظرف بنزین را روی مادرم ریخت و او را آتش زد.

سردار محمد رضا میرزایی، فرمانده انتظامی استان سمنان در این رابطه گفت: با این اظهارات پرونده وارد مرحله تازه ای شد و میثم پس از 48 ساعت سکوت لب به اعتراف گشود و گفت من به مواد مخدر اعتیاد داشته و بیکار بودم، شب حادثه با همسرم بر سر این موضوع درگیر شده که در یک لحظه کنترلم را از دست داده و او را به قتل رساندم.

متهم پس از اعتراف به این جنایت با قرار قانونی روانه زندان شد.

منبع خبر: مهر

جدید ترین مطالب سایت