لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

لباس مهناز افشار در جشنواره‌ روتردام هلند

 تهران تا بهشت ابوالفضل صفاری با حضور مهناز افشار در جشنواره فیلم روتردام هلند به نمایش درآمد.به نقل از روز نو، تهران تا بهشت ابوالفضل صفاری با حضور مهناز افشار در جشنواره .........

هموطن: تهران تا بهشت ابوالفضل صفاری با حضور مهناز افشار در جشنواره فیلم روتردام هلند به نمایش درآمد.به نقل از روز نو، تهران تا بهشت ابوالفضل صفاری با حضور مهناز افشار در جشنواره فیلم روتردام هلند به نمایش درآمد.طبق اعلام روابط عمومی فیلم، این فیلم شنبه شب (پنجم بهمن ماه) در جشنواره روتردام روی پرده رفت و با استقبال تماشاگران، سالن نمایش آن کاملا پر شده بود.

لباس مهناز افشار در جشنواره‌ روتردام هلند

 

چهل و سومین جشنواره فیلم روتردام از 2 تا 12 بهمن ماه در هلند برگزار می شود و «از تهران تا بهشت» در روزهای پنجم، هفتم و یازدهم بهمن برای علاقه مندان در سالن اصلی جشنواره اکران می شود.بازیگران فیلم «از تهران تا بهشت» عبارتند از: مهناز افشار، جعفر والی، علیرضا خمسه، مهران احمدی، سیدصدرا یوسفی، فرزین صابونی، اشکان صفاری، شبنم فرشادجو، مسعود مهرگان، مهدی عباسی، سروش طاهری، علی باقری و نازنین پورحدادی.

لباس مهناز افشار در جشنواره‌ روتردام هلند

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «زندگی غزال، زن جوانی که با همسرش دچار چالش شده است رو به فروپاشی است. مرد زن را ترک می کند و زن در جستجویی به دنبال شوهر، مسیری نمادگون را طی می کند و در این سیر و سلوک به حقیقت ماجرا پی می برد.

جدید ترین مطالب سایت