فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ورود موتورسیکلت های برقی به تهران

معاون حمل و نقل و ترافیك شهردار تهران تاكید كرد: موتورسیكلتهای برقی علاوه بر توجیه اقتصادی و اجتماعی،محاسن محیط زیستی بسیار زیادی دارند و تولید آلودگی صوتی و هوا در این نوع موتورسیكلتها بسیار كمتر از موتورهای بنزینی است...

هموطن: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با بیان اینكه یك موتورسیكلت بنزینی در بهترین حالت هشت برابر یك خودرو با استاندارد یورو 2 تولید آلایندگی می كند گفت: تغییر موتورسیكلتهای بنزینی به موتورهای برقی یك ضرورت محسوب می شود كه در تلاشیم این مهم را هرچه سریعتر در پایتخت محقق كنیم.

سید جعفر تشكری هاشمی با بیان این مطلب اظهار كرد: امروز (سه شنبه) جلسه بررسی فراخوان شناسایی شركتهای تامین كننده موتورسیكلت برقی استاندارد برگزار خواهد شد كه در این جلسه خصوصیات مورد نظرمان را برای موتورسیكلت های برقی استاندارد اعلام خواهیم كرد تا صنعت گران داخلی كه قادر به تامین چنین موتورسیكلت هایی هستند كار خود را آغاز كنند.

وی ادامه داد: در صورت تامین موتورسیكلتهای برقی، در فرصت زمانی منطقی كه بتوانیم مقدمات كار را فراهم كنیم، تسهیلات وام به خریداران اعطا می شود و سپس در دوره ای مشخص محدودیتهایی را با مصوبه شورا برای تردد موتورسیكلت های بنزینی در محدوده مركزی شهر اعمال خواهیم كرد.

معاون شهردار تهران تاكید كرد: موتورسیكلتهای بنزینی در بهترین شرایط 8 برابر خوردوهای یورو 2 تولید آلایندگی می كنند، این درحالیست كه اغلب موتورسیكلتهای موجود از حداقل استانداردها برخوردار نیستند و میزان تولید آلایندگی آنها چندین برابر بیشتر است.

وی گفت: هنگامی كه استفاده از موتورسیكلتهای برقی الزامی شود، صنعت گران داخلی باید هر چه زودتر زیرساختهای لازم را برای تولید فراهم کنند و خط تولید خود را از بنزینی به برقی تغییر دهند.

تشكری خاطر نشان كرد: همزمان با ترویج فرهنگ استفاده از موتورسیکلت برقی، زیرساخت های لازم را نیز به این منظور در سطح شهر ایجاد خواهیم كرد چنانچه به طور مثال این موتورسیکلتها با طی مسیری در حدود 60 کیلومتر نیاز به شارژ مجدد دارند و به منظور رفع این مشکل، در محدوده مرکزی شهر امکان شارژ موتورسیکلتهای برقی را فراهم خواهیم كرد.

معاون حمل و نقل و ترافیك شهردار تهران تاكید كرد: موتورسیكلتهای برقی علاوه بر توجیه اقتصادی و اجتماعی،محاسن محیط زیستی بسیار زیادی دارند و تولید آلودگی صوتی و هوا در این نوع موتورسیكلتها بسیار كمتر از موتورهای بنزینی است.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت