فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درخواست قوه قضائیه از دولت درباره خاوری

معاون کنسولی و پارلمانی وزارت امورخارجه ایران با بیان این که پیش از این هرگز درخواستی از وزارت خارجه در مورد پیگیری و یا ورود به پرونده خاوری نشده بود،گفت: دو روز پیش در ارتباط با پرونده خاوری از جانب قوه قضاییه نامه ای را دریافت کردیم که محتوای نامه درخواست برای تعیین نماینده ای از وزارت امور خارجه برای پیگیری این مسئله و شرکت در کمیته تخصصی پیگیری پرونده خاوری است...

خبرگزاری خانه ملت: حسن قشقاوی درباره وضعیت لوایح استرداد مجریمن با دیگر کشور ها گفت:در حال حاضر با حدود 40 کشور پیش نویس سه  موافقتنامه تحت عنوان انتقال محکومین، استرداد مجریمن و معاضدت قضایی در امور مدنی و کیفیری را داده ایم

معاون کنسولی و پارلمانی وزارت امورخارجه ایران در ادامه این مطلب افزود: برخی از این قراردادها به مرحله قانون و  اجرا رسیده و خوشبختانه با حدود 19 کشور برخی این موافقنامه ها در حال اجرایی شدن است و برخی از این موافقتنامه ها نیز در حال بررسی است به این شرح که یا ما موافقتنامه را ارائه داده ایم و در حال انجام اصلاحات است یا این که با وجود ارائه ما هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده ایم.

قشقاوی تصریح کرد: هم چنین اصولا این اقدام خوب و مناسبی است که می تواند تسهیلاتی در مناسبات کنسولی و قضایی به خصوص در مورد مجرمین و زندانیان فراهم می کند، داشته باشیم.

وی ادامه داد: به صورت عمومی وزارت خارجه زمینه های سیاسی و  وزارت دادگستری و قوه قضاییه نیز اقدامات قضایی این مسائل را پیگیری می کنند.

قشقاوی درباره انتقال موردی محکومین با برخی از کشور ها نیز گفت: هم چنین با کشورهایی که این موافقتنامه ها را امضا نکرده ایم، ممکن است به صورت موردی "انتقال محکومین" داشته باشیم که این مسئله نیز به کرات اتفاق می افتد.

این مقام مسئول در ارتباط با پیگیری وزارت امور خارجه در مورد پرونده خاوری گفت: دو روز پیش در ارتباط با پرونده خاوری از جانب قوه قضاییه نامه ای را دریافت کردیم که محتوای نامه درخواست برای تعیین نماینده ای از وزارت امور خارجه برای پیگیری این مسئله و شرکت در کمیته تخصصی پیگیری پرونده خاوری است.

 معاون کنسولی و پارلمانی وزارت امورخارجه ایرانبه زودی وزارت امور خارجه نماینده ای در خصوص معرفی می کند، گفت: پیش از این هرگز درخواستی از وزارت خارجه در مورد پیگیری و یا ورود به پرونده خاوری نشده بود.

جدید ترین مطالب سایت