فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

وداع تلخ قهرمان دوره قبل/ سایر نتایج

در ادامه رقابت های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل در گروه ۲ ، تیم های استرالیا و هلند مقابل هم به میدان رفتند که این بازی با نتیجه ۳ بر۲ به پایان رسید...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رقابتهای جام جهانی فوتبال 2014 با کسب دومین پیروزی تیم ملی هلند پیگیری شد.

در ادامه این رقابت ها امشب در گروه دو ، تیم ملی هلند با نتیجه پرگل 3 بر 2  مقابل استرالیا به پیروزی رسید و با کسب 6 امتیاز در صدر جدول این گروه باقی ماند.

هلند موفق شد این بازی را با گل های ، روبن ، فان پرسی و دیبای مقابل استرالیا  به پایان ببرد و شانس خود را برای صعود به مرحله بعد افزایش  دهد، ضمن آنکه استرالیا که در این بازی به وسیله کیهیل و جدینا 2 گل به ثمر رساند، با شکست دوم از 2 بازی شانس خود را برای صعود کمرنگ تر کرد .

در بازی دیگر این گروه هم  اسپانیا مقابل شیلی به میدان رفت که این بازی با نتیجه 2 بر صفر به سود شیلی پایان یافت . ماتادورها با این شکست و شکست سنگین قبلی از هلند، امید خود را  برای صعود به مرحله بعدی از دست دادند و شگفتی بزرگ این جام را  تاکنون رقم زده اند.

تیم ملی فوتبال اسپانیا با شکست 2 بر صفر مقابل شیلی وداعی تلخ با جام  جهانی 2014 داشت، اتفاقی که شاید بدبین ترین هوادار فوتبال ماتادورها هم فکرش را نمی کرد.

اسپانیا حذف شد تا قانونی نانوشته در تاریخ جام های جهانی شکل  بگیرد؛ حذف مدافع عنوان قهرمانی در مرحله گروهی.

از ساعت 2 و30 دقیقه بامداد پنجشنبه هم  تیم های کامرون و کرواسی از گروه یک به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه پرگل 4 برصفر به سود کرواسی پایان یافت و کامرون نیز حذف شد.

در آغاز دور دوم مرحله گروهی جام جهانی  دیشب در گروه یک ، برزیلِ میزبان با تساوی بدون گل مقابل مکزیک متوقف شد،  اما با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر از مکزیک ، در صدر گروه ایستاد، همچنین در آخرین دیدارهای دور نخست ، در گروه 8 ، بلژیک در حالی 2 بر 1 الجزایر را از پیش رو برداشت و روسیه با کره جنوبی به تساوی 1 به 1 رضایت دادند .

جدید ترین مطالب سایت