لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هلند به سختی از سد استرالیا گذشت

 موفق شد با نتيجه 3 بر 2 استراليا را شکست دهد و در آستانه صعود از گروه خود قرار گيرد...

هلند موفق شد استراليا را در دومين ديدار خود در جام جهاني با نتيجه 3 بر 2 شکست دهد و اولين تيم 6 امتيازي جام بيستم لقب گيرد.

هموطن: هلند که در بازي قبلي خود اسپانيا را با نتيجه پرگل شکست داده بود موفق شد بازي را بهتر شروع کند و به گل هم برسد. فرار آرين روبن در دقيقه 18 و شوت هوشمندانه او باعث شد تا لاله هاي نارنجي يک بر صفر پيش بيفتند. البته خوشحالي هلندي ها طولي نکشيد و تنها يک دقيقه بعد تيم کيهيل با ضربه اي سرضرب و مهارنشدني موفق شد گل تساوي را به ثمر برساند. البته گلزن استراليايي ها با دريافت کارت زرد در اواخر نيمه نخست دواخطاره شد و ديدار حساس با اسپانيا را از دست داد.

استراليايي ها در ادامه بازي بهتري به نمايش گذاشتند و مي توانستند پيروز به رختکن بروند. جدي ترين موقعيت آنها را مارک برشيانو از دست داد که شوت او با اختلاف کمي به بيرون رفت تا نيمه نخست با تساوي يک بر يک به پايان برسد.

استراليا در نيمه دوم نيز بازي خوبي به نمايش گذاشت و نشان داد تيم دست و پا بسته اي نيست . آنها در دقيقه 55 موفق شدند به گل برسند . خطاي هند مدافعان هلند در محوطه جريمه باعث شد تا داور نقطه پنالتي را نشان دهد و مايل پديناک اين توپ را ب گل دوم کانگوروها تبديل کرد. در ادامه هلند سراپا حمله شد تا گل خورده را جبران کند . روبين فان پرسي موفق شد 3 دقيقه بعد دروازه استراليا را باز کند تا بازي به تساوي بکشد. اين پايان کار نبود و ممفيس دپاي موفق شد در دقيقه 68 با شوتي زيبا گل سوم تيمش را نيز به ثمر برساند تا اين ديدار در پايان با برتري 3 بر 2 هلند به پايان برسد.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت