فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روحانی: امسال،سال پیشرفت در زمینه اشتغال است

رئیس جمهور با بیان اینکه استان لرستان استعدادهای فراوانی در بخش صنعتی دارد، گفت: به فضل الهی امسال و سال آینده سال پیشرفت در زمینه اشتغال و توسعه استان لرستان خواهد بود...

هموطن: رئیس جمهور عصر چهارشنبه در جریان بازدید از مجتمع پتروشیمی لرستان در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه این مجتمع در ماه های آینده به بهره برداری کامل خواهد رسید،گفت: دولت برای تامین خوراک لازم این مجتمع به تعهد خود عمل خواهد کرد.

*استان استعدادهای فراوانی در بخش صنعتی دارد و در این زمینه مقرر شده کارخانه لاستیک سازی و سنگ بری مدرن در سطح استان احداث شوددکتر روحانی با بیان اینکه پتروشیمی از لحاظ تولید محصولات اهمیت بسیاری دارد اما اشتغالزایی آن محدود است،تصریح کرد: دولت در این زمینه تصمیم دارد در کنار مجتمع پتروشیمی لرستان، شهرک صنایع پایین دستی پتروشیمی را در خرم آباد احداث کند.

رئیس جمهوری افزود: سرمایه گذاری اولیه شهرک صنعتی پتروشیمی را دولت انجام خواهد داد و بخش خصوصی، صنایع پایین دستی پتروشیمی را اداره خواهد کرد.

دکتر روحانی گفت: استان استعدادهای فراوانی در بخش صنعتی دارد و در این زمینه مقرر شده کارخانه لاستیک سازی و سنگ بری مدرن در سطح استان احداث شود.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه کشاورزی در ایجاد اشتغال در استان نقش بسزایی دارد ،اظهار داشت: همه اقدامات دولت در راستای توسعه و ایجاد اشتغال در استان است.

رئیس جمهوری با بیان اینکه در جلسه کارآفرینان استان اراده جدی آنها را شاهد بودم ،گفت: از بخش خصوصی دعوت می کنم تا در استان لرستان سرمایه گذاری کنند و دولت نیز تسهیلات و حمایت های لازم را در این زمینه انجام خواهد داد تا تحول مثبتی در سطح استان ایجاد شود.

منبع خبر: پایگاه اطلاع  رسانی ریاست  جمهوری

 

جدید ترین مطالب سایت