لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درس والیبال ایرانی برای قهرمان ۸ دوره لیگ جهانی/ مصاحبه بروتو و معروف

ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی ایتالیا بود. دو تیم ایران و ایتالیا در رقابت های امسال لیگ جهانی والیبال دو بار به مصاف هم رفتند که ایتالیا برنده این دو بازی بود...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، درادامه رقابت های لیگ جهانی والیبال امروز از گروه یک ، تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت 18 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی ایتالیا قهرمان 8 دوره لیگ جهانی بود .

درس والیبال ایرانی برای قهرمان ۸ دوره لیگ جهانی/ مصاحبه بروتو و معروف

ست نخست این بازی با اقتدار تیم ملی والیبال کشورمان با نتیجه 25 بر 18 به پایان رسید .

در ست دوم این بازی بازهم سروقامتان والیبال کشورمان با یک بازی حساب شده، ایتالیای پر آوازه را با نتیجه 25 بر 20 شکست دادند.

در ست سوم ایتالیای پرآوازه حرفی برای گفتن نداشت و با نتیجه 25 بر 15 شکست خورد و با نتیجه نهایی 3 بر صفر مقابل بلندقامتان کشورمان  زانو زد.

مائورو بروتو سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا برای دو مسابقه با ایران فیلیپو لانزا، گابریله ماروتی، توماس برتا، میشله بارانوویچ، متئو پیانو، جیلیو سابی، آندره کولاچی، آنتونیو کوارتا، لوئیجی رانداتزو، سیمونه آنزانی، آندره جیوانی و لوکا وتوری را تعیین کرده است .

البته این تیم بدون برخی بازیکنان شاخص خود از جمله ایوان زایتسف، سیمون پارودی، سالواتور روسینی، امانوئل بیرالی (کاپیتان اول) و دیوید سایتا به تهران آمده است.

سرگروه تیم ملی والیبال کشورمان در نشست خبری پس از این بازی گفت : در مسابقه امروز تماشاچیان به پیروزی رسیدند و به دلیل تشویق های آنها ایتالیا نتوانست کارهای همیشگی خود را انجام دهد.

سعید معروف در نشست خبری پس از مسابقه با تیم ملی والیبال ایتالیا افزود: ایتالیایی ها سرویس های خوبی نزدند و در مقابل ما در زدن سرویس عملکرد خوبی داشتیم .

وی تاکید کرد: به نظرم امروز تماشاگران بازی کردند نه تیم ملی والیبال ایران .

کاپیتان، معروف با بیان این که به مردم ایران و تماشاچیانی که در بازی امروز انرژی زیادی گذاشتند تبریک می گویم، گفت : امیدوارم در دیدارهای آینده نیز همچنان کمک تیم ملی ایران باشند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا هم با بیان این که نمی توانم با این نتیجه حرف خاصی بزنم - گفت : از مردم ایتالیا عذرخواهی می کنم چون

برخی بازیکنانم فراموش کرده بودند که برای چه تیمی بازی می کنند و بازی خوبی ارائه ندادند.

مائورو بروتو در نشست خبری بعد از مسابقه با تیم ملی والیبال ایران افزود: قدرت تیم ما در این مسابقه زیر صفر بود.

وی در باره نبودن بازیکنان مهمی چون زایتسف گفت : زایتسف یک بازیکن است و تیم محسوب نمی شود، تاسف نمی خورم که او را به ایران نیاوردم .

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا در باره اعتراض به داوران این بازی گفت : به داوری اعتراضی نداشتم بلکه به چگونگی  استفاده از ویدئوچک اعتراض می کردم،زیرا تاخیر بسیاری در روند بازی ایجاد می کرد.

با این شرایط بهتر است ویدئوچک در والیبال وجود نداشته باشد،  البته این حرف بهانه ای برای شکست تیم ما نیست. 

وی تصریح کرد: فلسفه فدراسیون بین المللی این بود که به بازی ها سرعت ببخشد،  اگر قرار باشد تا این حد وقفه به وجود بیاید بهتر است ویدئوچک نباشد.

بروتو تاکید کرد: تیمی که امروز بازی کرد همان تیمی است که در مقابل لهستان دو ست به پیروزی رسید؛  من به این تیم باور دارم اما امروز آنچه انتظار داشتم را برآورده نکرد.

دومین مسابقه تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا یکشنبه برگزار می شود و فروش بلیت اینترنتی این بازی نیز از ساعت 9 شنبه برای افراد دارای کارت هوشمند و از ساعت 10 برای سایر علاقه مندان آغاز می شود.

تیم ملی والیبال ایتالیا که در 6 مسابقه نخست خود در لیگ جهانی به شش پیروزی متوالی دست یافت، در هفته چهارم لیگ جهانی در دو مسابقه خود مقابل لهستان شکست خورد و امتیازی  کسب نکرد و با همان ترکیب به تهران آمد.

در بازی دیگر این گروه  لهستان میزبان برزیل بود که 3 بر یک این تیم را شکست داد.

اکنون درجدول گروه یک ، ایتالیا با 19 امتیاز صدرنشین است ، لهستان با 11 امتیاز،  تیم کشورمان با 10امتیاز  و برزیل با 8 امتیاز به ترتیب در رده های  دوم  تا چهارم  قرار دارند .

جدید ترین مطالب سایت