لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حذف چهار بازیکن ایتالیا در بازی با ایران

دیدار برگشت تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا، عصرجمعه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه آغاز شد و به صورت زنده به روی آنتن شبکه ۳ قرار گرفت. در فهرست اسامی بازیکنان تیم ملی ایتالیا نام چهار بازیکن شاخص تیم ملی این کشور حذف شده بود...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دو دیدار برگشت تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا، جمعه (30 خرداد) و یکشنبه (اول تیر) از ساعت 18 و 30 دقیقه به صورت زنده به روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

این مسابقات از سری مسابقات لیگ جهانی والیبال است که در ورزشگاه دوازده هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم لیگ جهانی امروز - جمعه - میزبان ملی پوشان ایتالیا است، تیمی که چهار بازیکن شاخص خود را در سفر به تهران همراه ندارد، اما لاجوردی پوشان ایتالیا را نباید دست کم گرفت.

فدراسیون والیبال ایتالیا اسامی 12 بازیکن این کشور را برای برگزاری دو مسابقه مقابل تیم ملی والیبال ایران اعلام کرده است که لاجوردی پوشان چند بازیکن شاخص خود از جمله ایوان زایتسف، سیمون پارودی، سالواتور روسینی، امانوئل بیرالی (کاپیتان اول) و دیوید سایتا را همراه خود ندارند.

حذف چهار بازیکن ایتالیا در بازی با ایران

مائورو بروتو سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا برای دو مسابقه با ایران فیلیپو لانزا، گابریله ماروتی، توماس برتا، میشله بارانوویچ، متئو پیانو، جیلیو سابی، آندره کولاچی، آنتونیو کوارتا، لوئیجی رانداتزو، سیمونه آنزانی، آندره جیوانی و لوکا وتوری را در نظر گرفته است.

تیم ملی والیبال ایتالیا که در شش مسابقه نخست خود در لیگ جهانی به شش پیروزی متوالی دست یافت، در هفته چهارم لیگ جهانی در دو مسابقه خود مقابل لهستان شکست خورد و هیچ امتیاز کسب نکرد و با همان ترکیب به تهران آمد.

در گروه یک لیگ جهانی والیبال، ایتالیا به رغم دو شکست برابر لهستان در هفته چهارم، همچنان با 19 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم ملی والیبال لهستان نیز با هشت امتیاز جایگاه دوم را در اختیار دارد.

در این گروه تیم های ملی والیبال برزیل و ایران نیز به ترتیب با 8 و 7 امتیاز رتبه های سوم و چهارم را در اختیار دارند. البته تیم ملی والیبال ایران دو بازی کمتر از ایتالیا و برزیل دارد.

تیم ملی والیبال ایتالیا که در شش بازی نخست خود در لیگ امسال با اقتدار ظاهر شد، نگرانی از بابت صعود به مرحله نهایی ندارد زیرا عنوان میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی سال 2014 را به دست آورده است.

به نظر می رسد به همین دلیل فدراسیون والیبال ایتالیا تصمیم گرفته است که بازیکنان شاخص این تیم استراحت کنند و سایر بازیکنان برای ادامه مسابقات تلاش کنند. اما ایتالیا بعد از برزیل پرافتخارترین تیم لیگ جهانی والیبال است و حتی تیم دوم این کشور ضعیف محسوب نمی شود.

تیم ایتالیا با 8 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز در رده دوم پر افتخارترین تیم های لیگ جهانی والیبال قرار دارد و یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی در این دوره از رقابت ها نیز محسوب می شود.

پیش از این سرپرست تیم ملی والیبال در مورد بازی تیم ایران با ایتالیا گفت: مهمترین ویژگی تیم ملی والیبال ایتالیا در این دوره از رقابت ها بازی بدون استرس است زیرا بازیکنان این تیم نگرانی از بابت صعود ندارند.

امیر خوش خبر افزود : همین موضوع باعث می شود بازیکنان این تیم بدون استرس فرامین کادر فنی را اجرا و بیشتر به ارائه کارهای تیمی و هماهنگ مشغول شوند. بنابر این ایتالیا در برابر حریفان خود راحت و روان بازی می کند.

وی با تاکید بر اینکه ایتالیا، در ورزش والیبال سابقه و تاریخچه کهنی دارد، افزود: ایتالیا، ایتالیا است و حتی تیم دوم این کشور نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

سرپرست تیم ملی والیبال افزود: بازیکنان ایران نیز در برابر هزاران تماشاگر علاقمند به میدان می روند که استرس خاص خود را دارد و باید به آنان کمک کنیم تا بازی خود را به نمایش بگذارند.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران نیز پیش از برگزاری دیدار دو تیم ایران و ایتالیا گفت که برای تیم ایتالیا احترام زیادی قائل هستم و سعی کردم این احساس خود را به بازیکنان انتقال دهم زیرا این تیم را نباید دست کم گرفت.

وی با تاکید بر اینکه در مسابقه با ایتالیا باید از دیدار با برزیل نیز بهتر بازی کنیم، خاطر نشان کرد: ایتالیا چیزی برای از دست دادن ندارد و بدون نگرانی و استرس بازی خواهد کرد. دو بازیکن پاسور و پشت خط زن این تیم از بهترین های ایتالیا هستند.

سرمربی تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد : در مسابقه با ایتالیا باید در دریافت و سرویس خوب عمل کنیم تا برنده دیدار باشیم. ایتالیا حتما با سه دریافت کننده بازی خواهد کرد و سرویس موجی زیاد به کار تیم ایران نمی آید.

وی افزود: برای برون رفت از این مشکلات اطلاعاتی داریم که در نشست آنالیز آنان را در اختیار بازیکنان قرار خواهم داد.

وی در باره استفاده از فرهاد ظریف لیبروی تیم ملی والیبال در برابر ایتالیا گفت: ظریف یکی از بهترین های جهان است. او را اضافه کردیم شاید تیم ایران یک پله بهتر شود. البته این موضوع دلیلی برای زیر سئوال بردن عملکرد علیزاده نیست.

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی امروز - جمعه در ساعت 30 :18 و یکشنبه یکم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال ایتالیا می رود.

دیدار اول را کیومرث کُرده و دیدار دوم را جواد محتشمیان گزارش خواهند کرد. اجرای برنامه به عهده بهزاد کاویانی است.

جدید ترین مطالب سایت