لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پایان پنجمین دور مذاکرات ایران و ۵+۱/ مصاحبه ظریف، نماینده آمریکا و فرانسه

مایکل مان، سخنگوی کاترین اشتون، مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در توئیتر خود نوشت که مدیران سیاسی گروه ۵+۱ پنجشنبه آینده در بروکسل با یکدیگر دیدار می کنند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وزیر امور خارجه کشورمان پس از پایان این مذاکرات با حضور در جمع خبرنگاران گفت: به طور کلی در چارچوب کلی و مقدماتی برنامه اقدام مشترک، اختلافات اساسی وجود ندارد، اما درمورد موضوعات اساسی و هم درباره نحوه نگارش محتوا اختلافاتی هست.

پایان پنجمین دور مذاکرات ایران و ۵+۱/ مصاحبه ظریف، نماینده آمریکا و فرانسه

محمد جواد ظریف افزود: ایران هم بر اساس سیاست های خود و هم براساس آنچه که توافق شده است، درقالب برنامه های اقدام مشترک، راه حل هایی پیشنهاد کرده است که ما را به این برنامه برساند و همزمان نگرانی برخی کشورها را رفع کند.

ظریف در ادامه تصریح کرد: ایران بعنوان قربانی سلاح هسته ای، خواستار حذف این سلاح ها در همه جهان به ویژه در 5 کشور عضو شورای امنیت است. وزیر امور خارجه افزود: در طرف مقابل هنوز می بینیم که تلاشهایی برای مواضع زیاده خواهانه و جود دارد اما فکر میکنیم آنها به این قناعت برسند که ایران در برابر زیاده خواهی ها کوتاه نمی آید.

مایکل مان سخنگوی کاترین اشتون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در توئیتر خود نوشت که مدیران سیاسی  5+1روز 5شنبه آینده در بروکسل با یکدیگر دیدار می کنند.

صبح امروز ( جمعه) هم دیدارهایی در سطح معاونین ظریف و اشتون در هتل کوبورگ برگزار شد و سپس دیدار دوجانبه بین ظریف و اشتون برگزار شد.

 

جدید ترین مطالب سایت