لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعتراف تکان دهنده تروریست داعشی پس از دستگیری

فرمانده عملیات سامراء با اعلام هلاکت سرکرده گروه تروریستی داعش در تکریت، از دستگیری یک تروریستی داعشی فراری از زندان موصل خبر داد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سرتیپ صباح الفتلاوی ، فرمانده عملیات سامراء درسخنانی تصریح کرد که نیروهای امنیتی عراق امروز جمعه موفق شدند، سرکرده گروه تروریستی داعش در تکریت به نام «ابو حبیب الجزایری» را در منطقه بیجی واقع در شمال تکریت به هلاکت برسانند.

الفتلاوی روزگذشته نیزاعلام کرده بود که نیروهای امنیتی عراق موفق شدند، سرکرده اول داعش در استان صلاح الدین را که یک سعودی تبار است، به هلاکت رساندند.درجنوب عراق و دراستان بصره پلیس این استان نیزاعلام کرد که یکی ازعناصر داعش را دستگیر کرده که که از زندان «بادوش» موصل فرار کرده است.بیانیه پلیس بصره تاکید کرده است که نیروی پلیس این استان موفق شد، یکی از فراریان زندان بادوش درموصل را دستگیر کرده که از عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش است.

این بیانیه افزوده است: این تروریست داعشی طی بازجویی های خود اعتراف کرده که بیش از 300 زندانی شیعی به دست عناصر داعش اعدام شده اند. داعش در حمله به زندان بادوش موصل در 10 ژوئن جاری اقدام به آزادسازی صدها زندانی کردند که در میان آنها زندانیان متهم به دست داشتن در اقدامات تروریستی نیز مشاهده می شوند.

جدید ترین مطالب سایت