لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتشار بیماری‌های جنسی میان داعش

گزارش یکی از پزشکان ترکیه تاکید می کند اغلب تروریست های زخمی دو گروه داعش و جبهه النصره که برای مداوا به بیمارستان های ترکیه مراجعه می کنند، مبتلا به بیماری های جنسی خطرناک از جمله «ایدز» هستند...

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از پایگاه خبری «جهینه نیوز» سوریه، دکتر «باران یلماز»، یکی از پزشکان متخصص بیمارستان «مدیکال پارک» شهر «غازیان تب» ترکیه از انتشار گسترده بیماری های جنسی میان عناصر دو گروه تروریستی داعش و جبهه النصره خبر داد.

انتشار بیماری‌های جنسی میان داعش

دکتر یلماز در گزارشی که آن را به مدیریت بیمارستان مدیکال پارک ارائه داده بود، گفته است که ظرف 4 روز گذشته طی معاینات پزشکی زخم های ناحیه تناسلی عناصر مسلحی که از جبهه های جنگ در شمال عراق و سوریه به این بیمارستان برای مداوا بازگشته بودند، متوجه شده که بیش از 70 درصد این عناصر مبتلا به بیماری های جنسی ناشی از وجود روابط آمیزشی نادرست و خطرناک هستند.

این درحالی است که به گفته این پزشک 30 درصد افراد معاینه شده مبتلا به ویروس (HIV) یا همان «ایدز» بوده اند.

دکتر یلماز در گزارش خود از مدیریت بیمارستان خواسته  است تا این افراد در قرنطیه نگهداری شده و مراقبت های پزشکی بیشتری از آنها صورت گیرد و از پذیرش مجروحان دیگر به این بیمارستان جلوگیری شود، چراکه بیم بروز فاجعه ای است که کنترل آن برای مدیریت بیمارستان بسیار سخت و حتی غیر ممکن است.

در این راستا گزارش شده است که پرستاران این بیمارستان مورد آزارهای جنسی از سوی عناصر زخمی النصره که در تحت مداوا بودند، قرار گرفتند که موجب شکایت این پرستاران از این عناصر به مدیریت بیمارستان شده و در پی آن این افراد به بیمارستان دیگری منتقل شده اند.

جدید ترین مطالب سایت