لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حقیقی: از تقابل با مسی نمی‌ترسم

دروازه بان تيم ملي فوتبال ايران در گفت و گو با سايت «فيفا» اعلام کرد از تقابل با ليونل مسي نمي ترسد. او هم چنان عنوان کرد که تجربه زيادي از بازي کردن در اروپا دارد که به موفقيت او در بازي با آرژانتين کمک مي کند...

هموطن: ايران و آرژانتين امشب (شنبه) در دومين ديدارشان در جام جهاني 2014 برزيل برابر هم به ميدان مي روند. عليرضا حقيقي، دروازه بان تيم ملي فوتبال ايران به احتمال زياد در اين ديدار نيز دروازه بان تيم ملي خواهد بود.

سايت فيفا گفت و گويي را با عليرضا حقيقي در آستانه بازي با آرژانتين انجام داده است.

فوتبال ايران هميشه دروازه بان هاي بزرگ زيادي را به خود ديده است. آنها پس از اين که نتوانستند به جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي راه يابند، توانستند با قدرت جواز حضور در جام جهاني 2014 برزيل را کسب کنند. از زماني که مهدي رحمتي کناره گيري اش را از تيم ملي ايران اعلام کرد در جلوي نام دروازه بان ايران در جام جهاني برزيل يک علامت سوال وجود داشت. خيلي ها مي خواستند بدانند که کارلوس کي روش در نهايت چه کسي را به عنوان دروازه بان ايران در جام جهاني معرفي خواهد کرد. حتي قبل از بازي با نيجريه نيز مشخص نبود که دروازه بان در جام جهاني 2014 برزيل چه کسي است تا اين که در اين ديدار و پس از مشخص شدن ترکيب ايران عليرضا حقيقي به عنوان دروازه بان تيم ملي ايران معرفي شد.

عليرضا حقيقي 26 ساله در بازي برابر نيجريه که با تساوي بدون گل به پايان رسيد، نمايش خوبي از خود به نمايش گذاشت و باعث شد که تيمش يک امتياز حساس از اين ديدار را کسب کند.

او همچنين باعث شد تا ايران براي اولين بار در تاريخ جام هاي جهاني در يک ديدار دروازه خود را بسته نگه دارد.

عليرضا حقيقي در گفت و گو با سايت فيفا درباره اولين حضورش در جام جهاني، اظهار کرد: هميشه آرزو داشتم تا بتوانم در جام جهاني با پيراهن کشورم به ميدان بروم. خوشحالم که توانستم به آرزويم برسم. از مدت ها پيش هدفم حضور در جام جهاني بود. از خدا سپاسگذارم که به من کمک کرد تا بتوانم به اين مهم دست يابم. احساس غرور مي کنم که توانستم در جام جهاني براي کشورم به ميدان بروم و دروازه  تيمم را بسته نگه دارم. البته اين بدون کمک هم بازي هايم مقدور نبود.

حقيقي در ادامه درباره تساوي برابر نيجريه گفت: اين يک موفقيت تيمي بود. خوشحالم که من هم نقشي در اين موفقيت داشتم. عملکرد دفاعي ما برابر نيجريه خوب بود و خو شبختا نه توانستيم دروازه  خودمان را بسته نگه داريم. اين يک امتياز مي تواند کمک زيادي به ما کند.

نمايش خوب حقيقي در اولين بازي برابر نيجريه نمي تواند خيلي هم شگفتي تلقي شود، چرا که کسي که حقيقي را آموزش داده احمدرضا عابدزاده ، دروازه بان بزرگ ايراني در جام جهاني 1998 فرانسه بوده است. او همچنين از آموزش ها و نصحيت هاي ناصر حجازي ، دروازه بان بزرگ و فقيد ايراني بهره مند بوده است.

حقيقي در ادامه به سايت "فيفا" گفت: از حجازي و عابدزاده درس هاي زيادي آموخته ام که به من کمک کرده است. ناصر حجازي آموزش هاي زيادي به من داد. همچنين احمدرضا عابدزاده نيز که در تيم پرسپوليس مربي من بود، درباره اهميت جام جهاني صحبت هاي زيادي با من کرد.

دروازه بان تيم ملي ايران در ادامه درباره رقابت با رحمان احمدي و دنيل داوري گفت: درست است که ما در زمين با هم رقابت مي کنيم، اما دوستان خوبي براي هم هستيم و هدفمان يکي است. ما رفاقت خوبي با هم در تيم ملي ايران داريم. شما مي توانيد اين را در بين دو نيمه و يا پس از سوت پايان مسابقه ببينيد. با اين رفاقت ها و هماهنگي که در تيم بود باعث شد که بتوانيم برابر نيجريه به تساوي برسيم. از رقيبانم در تيم ملي تشکر مي کنم که به من اعتماد به نفس دادند و از من حمايت کردند تا بتوانم درون دروازه بان تيم ملي ايران قرار بگيرم.

عليرضا حقيقي امشب (شنبه) به احتمال زياد دومين ديدار خود را نيز در جام جهاني 2014 برزيل برابر آرژانتين تجربه خواهد کرد. اين دروازه بان درباره رويارويي با آرژانتين گفت: آرژانتين قطعا يکي از بهترين ها در جهان است و بازيکنان خوبي در اختيار دارند که در باشگاه هاي بزرگي فوتبال بازي مي کنند، اما ما نيز تيم دست و پا بسته اي نيستيم و به شما اطمينان مي دهم که در بازي با آرژانتين عملکرد خوبي از تيم ملي ايران خواهيد ديد.

حقيقي درباره تقابل با ليونل مسي، برنده چهار توپ فوتبال جهان، گفت: مسي قطعا يکي از فوتباليست هاي جهان است، اما از تقابل با او ترسي ندارم. تمام تلاشم را مي کنم تا بتوانم عملکرد خوبي براي کشورم داشته باشم. بازي کردن در اروپا تجربه زيادي به من داده است و مطمئنم که اين تجارب در بازي با آرژانتين به من کمک خواهد کرد.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت