لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شلیک پلیس پایان راه پسران مست

سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت جزئیات شلیک پلیس به سمت خودروی بنز سفید رنگ را تشریح کرد...

خبرگزاری ایسنا: سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت جزئیات شلیک پلیس به سمت خودروی بنز سفید رنگ را تشریح کرد.

سرهنگ علی احمد نادری در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت یک بامداد 18 خردادماه امسال مردی 34 ساله به نام ارسلان به کلانتری 127 نارمک مراجعه و عنوان کرد که به همراه پسرخاله اش به نام یاسر برای خرید مشروبات الکلی با ساقی یی به نام حامد قرار ملاقات داشته است.

وی افزود: ارسلان در ادامه اظهاراتش عنوان داشت که همراه پسرخاله اش با یک دستگاه خودروی بنز سفیدرنگ به سمت محله تهرانپارس در حرکت بودند که در خیابان 180 غربی ماموران گشت کلانتری نارمک به آنها دستور ایست دادند که این افراد توقف نکردند.

سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت با بیان اینکه ماموران به این افراد تیراندازی کرده اما آنها توانسته بودند فرار کنند گفت:  ارسلان بعد از مدتی متوجه زخمی شدن یاسر که در صندلی عقب نشسته بود می شود و سریعا او را به نزدیک ترین بیمارستان منتقل می کند.

وی با بیان اینکه در همین حین مسئولان بیمارستان هنگامی که متوجه می شوند فردی بر اثر اصابت گلوله به آنها مراجعه کرده، مراتب را به پلیس گزارش می دهند گفت: به دنبال اظهارات متهم، ماموران وی را برای تست الکل به پزشکی قانونی ارجاع دادند که در آزمایشات انجام شده تست وی مثبت گزارش شد و فرد تیر خورده نیز در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان قرار دارد که با گماردن سرباز تحت نظر است که پرونده برای سیر مراحل قانونی نیز در اختیار قاضی قرار گرفته است.

جدید ترین مطالب سایت