فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پرسپولیس 380 روز بدون باخت در ورزشگاه آزادی

 تيم فوتبال پرسپوليس با برتري مقابل صباي قم رکورد بازي هاي بدون باخت خود در ورزشگاه آزادي را حفظ کرد.    

سرخپوشان 346 روز است که در استاديوم يکصد هزار نفري آزادي مقابل حريفان خود متحمل شکست نشده اند و با امتياز ميدان را ترک کرده اند.

 از آنجا که بازي پرسپوليس و راه آهن نيز در سال 93 برگزار خواهد شد پرسپوليس رکورد 380 روز بازي بدون باخت در ورزشگاه آزادي ثبت خواهد کرد.

 آخرين باخت سرخپوشان در ورزشگاه آزادي به 20 اسفند سال گذشته برمي گردد که پرسپوليس در بازي مقابل راه آهن بازي را واگذار کرد.

 همچنين نيلسون کوريا دروازه بان برزيلي تيم پرسپوليس نيز در 15 بازي اخير پرسپوليس در ورزشگاه آزادي تنها سه گل دريافت کرده و از نظر آمار گل هاي خورده در آزادي آمار خيره کننده اي از خود برجاي گذاشته است.

 تيم فوتبال پرسپوليس با 13 گل خورده در 27 بازي فصل جاري بهترين خط دفاعي ليگ را به خود اختصاص داده است.

 همچنين تيم فوتبال پرسپوليس در فصل جاري با کسب 14 پيروزي در 27 بازي برگزار شده همچون تيم هاي استقلال و فولاد رکورد بيشترين برد را به خود اختصاص داده است. از سويي ديگر پرسپوليس به همراه صباي قم با 7 تساوي پس از تيم ملوان کمترين تساوي را داشته است.

 پرسپوليس با 30 گل زده، 13 گل خورده و تفاضل مثبت 17 از بهترين تفاضل گل در ميان 16 تيم ليگ برتري بهره مند است. بدين ترتيب سرخپوشان در آيتم گل هاي خورده، تفاضل و بيشترين برد بهترين آمار را به خود اختصاص داده اند.

جدید ترین مطالب سایت