لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شکایت از داور بازی ایران - آرژانتین

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: از داور صربستانی دیدار با آرژانتین به فیفا شکایت کرده ایم...

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان  گفت:  بازیکنان ایران عملکرد شجاعانه ای در دیدار با آرژانتین داشتند و سبب افتخار کل کشور شدند.

شکایت از داور بازی ایران - آرژانتین

وی افزود: ما در آن دیدار چیزی از حریف کم نداشتیم و اگر کمی خوش شانس بودیم  و داور صرب عدالت را رعایت می کرد به طور یقین با امتیاز زمین را ترک می کردیم .

کفاشیان درباره عملکرد داور این دیدار گفت : امروز با کمک سفارت ایران در برزیل، شکایت را تنظیم و به فیفا ارسال کرده ایم تا با این داور برخورد شود،زیرا وی حق یک ملت را از بین برد.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره نمایش تیم ملی ایران در دو دیدار ابتدایی جام جهانی گفت : در ابتدای حضورمان در برزیل بازیکنان ایران اضطراب بسیاری داشتند که این مساله به تدریج از بین رفت و شاهد نمایش درخشانی از تیم ایران بودیم.

وی درباره احتمال تمدید قرارداد کارلوس کی روش هم گفت : علاوه بر مسائل مالی، نظر مردم نیز برای ما اهمیت بسیاری دارد، زیرا آنان همواره در کنار تیم ملی بوده اند و اگر آنان بخواهند تلاش خود را برای تمدید قرار داد این مربی پرتغالی دوباره به کار می بندیم.  

کفاشیان درباره حضور تماشاگران ایرانی در جام جهانی 2014 گفت : بنابر اعلام سفارت ایران در برزیل  2500 هوادار تیم ملی ایران و حدود چهار هزار نفر هم از کشورهای دیگر همچون آمریکا و کانادا تماشاگر دیدار آرژانتین و ایران بودند.  

وی در پایان ابراز امیدواری کرد، تیم کشورمان با برتری مقابل بوسنی عملکرد مناسب خود را در جام بیستم تکمیل کند.

جدید ترین مطالب سایت