لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سخنان فرمانده ناجا درباره داعش و امنیت مرزها

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: ما احتمال قوی برای تحرکات گروهک تروریستی داعش در مرزهای کشور به ویژه مرزهای غربی را نمی دهیم با این حال اقدامات تامینی و تقویتی را انجام داده ایم و بر سطح این فعالیت ها نیز خواهیم افزود...

هموطن: فرمانده نیروی انتظامی کشورمان اعلام کرد: به دلیل شرایط ایده آل امنیتی کشورمان، گروهک تروریستی داعش توان نزدیک شدن و ایجاد خطر در مرزهای ما را ندارد.

سردار "اسماعیل احمدی مقدم " در حاشیه مراسم معرفی فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کرمانشاه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره شرایط امنیتی مرزهای کشورمان در برابر حوادث کنونی عراق گفت : ما احتمال قوی برای تحرکات گروهک تروریستی داعش در مرزهای کشور به ویژه مرزهای غربی را نمی دهیم، با این حال اقدامات تامینی و تقویتی را انجام داده ایم و بر سطح این فعالیت ها نیز خواهیم افزود.

اسماعیل احمدی مقدم گفت: واحدهای نظامی ما در مرزها نیز آمادگی کامل برای پاسخ فوری وقاطعانه به کوچکترین رخدادهای امنیتی دارند، بنابراین اطمینان می دهم که آسیبی متوجه مرزهای ما بابت تحولات کنونی راق نخواهد بود.

وی گفت: آنچه اکنون در عراق شاهد آن هستیم، تلاش دشمنان اسلام برای روشن کردن آتش فتنه مذهبی میان شیعه و سنی است، ولی هوشیاری علمای شیعه و سنی سبب شده است، این توطئه ها خنثی شود.

فرمانده نیروی انتظامی کشورمان تاکید کرد که اکنون جریان های بعثی و صهیونیستی به نام دفاع از اهل سنت در کشور عراق می خواهند، اسلام را بدنام کنند و با نگرش تکفیری به جنایات متعددی دست می زنند.

سرداراحمدی مقدم گفت : خوشبختانه در سایه درایت و هوشیاری رهبران مذهبی شیعه و سنی در کشورمان به ویژه استان کرمانشاه و نیز آگاهی بخشی روشنفکران و فرهیختگان، این گروهک، تهدیدی برای ما محسوب نمی شود و اگر اختلاف افکنی میان مردم شیعه و سنی در ایران به ویژه استان های غربی جواب می داد، باید در همان سال 58 برای دشمنان نظام و اسلام نتیجه می داد که هرگزچنین نشد.

وی گفت: شیعه و سنی همه برادر و شهروندان ایرانی هستند و با هوشیاری و آگاهی شان هیچ جای امیدی برای دشمنان باقی نمی گذارند، ضمن این که در سایه استحکام و حضور نیروهای امنیتی کشورمان،اکنون ایران آیینه تمام نمای وحدت و اسلام ناب محمدی (ص ) شده است. 

سردار احمدی مقدم به تحرکات برخی عوامل دشمن که با داشتن کانال های ماهواره ای اقدام به اهانت به مقدسات چه شیعه و چه سنی ها می کنند، اشاره کرد و آنها را در راستای منافع دشمنان اسلام دانست و دلیل این مدعا را نیز وجود دفاتر شبکه های ماهواره ای در کشورهایی همچون انگلستان و امریکا دانست.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

 

جدید ترین مطالب سایت