لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کاهش تخلفات در بازار ICT

با همکاری هشت دستگاه نظارتی عضو تفاهم نامه پایش بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکسال گذشته، تخلفات در حوزه بازرسیهای انجام شده در بازار ICT نسبت به سال ۹۱، ۵۰ درصد کاهش یافته است...

به گزارش ایسنا، علی اصغر عمیدیان - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - در مراسم اجرای مرحله دوم طرح کشوری پایش و نظارت بازار ICT با اشاره به مطلب فوق گفت: مجموعه فعالیتهای دستگاههای عضو تفاهم نامه پایش پاسخگوی سه ضلع یک مثلث شامل دولت، اپراتورها و بخش خصوصی و مردم است. که در میان این سه بخش، حفظ حقوق مردم در حوزه ICT مهمترین هدفی است که این تفاهم نامه به دنبال دستیابی به آن است.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با اشاره به اهمیت اجرای طرح پایش در سراسر کشور افزود: عدم نظارت دقیق و درست بر بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان پیشران توسعه بر سایر بخشهای متاثر از ICT نیز تاثیر منفی دارد.

عمیدیان اظهار کرد: با توجه به تاکیدهای مقام معظم رهبری بر اهمیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان مجلس نیز با هماهنگی دولت مصوبه ای را تصویب کردند که براساس آن تمامی درآمد حاصل از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برای توسعه زیرساختهای این حوزه سرمایه گذاری شود.

​دومین مرحله طرح کشوری پایش و نظارت بر بازار ICT با حضور اعضای تفاهم نامه پایش بازار ICT شامل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا، پلیس فتا ناجا، سازمان فناوری اطلاعات و سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار می شود.

جدید ترین مطالب سایت