لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

این میوه مهم عصای سحر آمیز سلامتی است

 متخصصان تغذیه می گویند یکی از متداول ترین رژیم های غذایی برای کاهش وزن، رژیم حاوی «گریپ فروت» است.    

این میوه مهم عصای سحر آمیز سلامتی است

متخصصان تغذیه می گویند یکی از متداول ترین رژیم های غذایی برای کاهش وزن، رژیم حاوی «گریپ فروت» است.

هموطن: این رژیم غذایی شامل نوشیدن حداقل سه لیوان آبمیوه گریپ فروت در هر روز است که به سوختن کالری های اضافی بدن کمک می کند. هرچند طعم این میوه اندکی تلخ است اما برای سلامتی مزایای بسیاری دارد. در این مقاله به برخی از این خواص مفید اشاره شده که ممکن است از بعضی از آنها بی اطلاع باشید.

بنابر این گزارش، هرچند گریپ فروت ترش بوده و طعم اسیدی دارد اما می تواند پس از هضم شدن واکنش قلیایی ایجاد کند و به این ترتیب در برطرف کردن حالت اسیدی در دستگاه گوارش بدن بسیار موثر است.

گریپ فروت همچنین سرشار از ویتامینC است که در حفظ حالت انعطاف پذیری سرخرگ ها تاثیر دارد و در عین حال به استحکام این عروق کمک می کند. بعلاوه این میوه حاوی ترکیبی موسوم به پکتین است که میزان تجمع رسوبات در جداره سرخرگ ها را کاهش می دهد.

بر اساس گزارش فوق، مصرف مداوم گریپ فروت همچنین به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. این میوه از آنجاکه در پایین نگه داشتن قند خون تاثیر دارد برای بیماران مبتلا به دیابت بسیار مفید است. متخصصان تغذیه همچنین تاکید دارند خوردن گریپ فروت قبل از رفتن به رختخواب باعث می شود خواب بهتر و مطلوب تری داشته باشید و بنابراین علائم بی  خوابی را نیز کاهش می دهد.

از سوی دیگر متخصصان مامایی به زنان باردار مصرف این میوه را توصیه می کنند چون گریپ فروت احتباس آب در بدن را کاهش داده و در نتیجه مانع از ایجاد حالت تورم در پاهای زنان باردار می شود.

جدید ترین مطالب سایت