فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پرتغال در دقیقه آخر به جام بازگشت

تیم ملی فوتبال پرتغال در دقیقه آخر دیدار با آمریکا به گل تساوی رسید تا حذف نشود...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم های فوتبال پرتغال و آمریکا از ساعت 2:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آمازونیای شهر مانائوس به مصاف هم رفتند تا دومین دیدار خود در گروه G رقابت های جام جهانی را برگزار کنند.

این دیدار با نتیجه 2 بر 2 مساوی شد تا همه تیم های این گروه همچنان شانس صعود داشته باشند. نانی (5) و وارلا (5+90) برای پرتغال و سلبریت (64) و دمپسی (81) برای آمریکا گلزنی کردند.

پرتغالی ها که برای جبران شکست 4 بر صفر برابر آلمان و همچنین زنده کردن امیدهای صعود پا به میدان گذاشته بودند از همان ابتدای بازی سعی کردند نتیجه را به سود خود رقم بزنند. بر همین اساس طولی نکشید که نانی توانست از غفلت مدافعان آمریکا استفاده کند و در دقیقه 5 اولین گل پرتغال را به ثمر برساند.

آمریکایی ها در نیمه دوم به دنبال راه دروازه پرتغال بودند. آنها در یک صحنه می توانستند گلزنی کنند اما ریکاردو کاستا توپ را از روی خط بیرون کشید.

جونز سلبریت در دقیقه 64 روی یک شوت غافلگیرکننده از پشت محوطه جریمه بازی را به تساوی کشید. شاگردان کلینزمن شانس خود را برای زدن گل های بیشتر هم امتحان کردند که اتفاقاً نتیجه هم داد و در دقیقه 81 دمپسی روی سانتر زوسی توانست برای دومین بار دروازه پرتغال را باز کند.

در حالی که آمریکایی ها خود را برنده این دیدار می پنداشتند، داور 5 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد تا یاران رونالدو در دقیقه پایانی بازی روی سانتر کاپیتان خود با ضربه سر وارلا به گل مساوی دست پیدا کنند و بدین ترتیب با رهایی از خطر حذف در جام جهانی بیستم باقی بمانند.

در حال حاضر در جدول گروه G تیم ملی آلمان با 4 امتیاز و تفاضل گل 4+ صدرنشین است و آمریکا با همین میزان امتیاز و تفاضل گل 1+ در رده دوم قرار دارد. تیم های غنا و پرتغال هم یک امتیازی و به ترتتیب سوم و جهارم هستند. بدین ترتیب هر 4 تیم شانس صعود دارند.

جدید ترین مطالب سایت