لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اخراج ناداور بازی ایران - آرژانتین از جام جهانی

داور صربستانی بازی تیم های ملی فوتبال ایران و آرژانتین از قضاوت در جام جهانی برزیل محروم شد...

 

اخراج ناداور بازی ایران - آرژانتین از جام جهانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، فدراسیون جهانی فوتبال  ( فیفا ) ، اعلام کرد ،  مازیچ داور صربستانی  بازی ایران و آرژانتین به علت اشتباهات فاحش  در این بازی از ادامه قضاوت در جام جهانی برزیل محروم شده است .

این داور صربستانی در بازی تیم های ایران و آرژانتین که  دوشنبه شب برگزار شد  در اشتباهی فاحش خطای مسلم مدافع آرژانتین را روی اشکان دژاگه، مهاجم تیم ملی کشورمان را در محوطه جریمه اعلام نکرد و یک ضربه پنالتی را از ایران گرفت.

وی همچنین در چندین مورد با قرار گرفتن در مسیر توپ مانع ارسال پاس های بازیکنان ایران  شد.

پس از این حادثه فدراسیون فوتبال کشورمان از این داورشکایت کرد.

علی کفاشیان درباره عملکرد  این داور گفت :  با کمک سفارت ایران در برزیل، شکایت را تنظیم و به فیفا ارسال کردیم تا با این داور برخورد شود، زیرا وی حق یک ملت را از بین برد.

اخراج ناداور بازی ایران - آرژانتین از جام جهانی

اخراج ناداور بازی ایران - آرژانتین از جام جهانی

تیم ملی ایران در بازی با آرژانتین با ارائه یک بازی منطقی و برتر توانست این تیم را تا دقیقه 91 ناکام بگذارد اما در دو دقیقه مانده به پایان بازی با شوت از راه دور لئونل مسی بهترین بازیکن جهان ، بازی را به نتیجه یک بر صفر و با شایستگی هرچه تمامتر واگذار کرد .

تیم ایران در آخرین بازی خود ساعت 30 / 20  چهارشنبه به مصاف تیم ملی بوسنی و هرزگووین می رود که درصورت پیروزی  بر این تیم و همچنین پیروزی تیم آرژانتین بر تیم نیجریه ، ایران به دور بعد صعود می کند .

جدید ترین مطالب سایت