لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واریز پول‌ها به حساب شخصی

عضو هیات تحقیق و تفحص از ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت کشور در مجلس با انتقاد از عدم برگزاری جلسات این هیات گفت: بر اساس مدارک پرونده، حساب های شخصی برای برخی مدیران باز شده بود و درآمد ستاد حمل و نقل سوخت به حساب های شخصی واریز شده است...

 مهرنوشت؛ امید کریمیان ادامه داد: بر اساس قانون ستاد مدیریت حمل ونقل باید یارانه ای را که دریافت می کرد برای نوسازی ناوگان حمل ونقل اختصاص دهد که یارانه موردنظر به حساب های شخصی واریز شده و برای اهداف موردنظر تخصیص نیافته است. وی ادامه داد: متاسفانه بدون اینکه نتیجه این تحقیق و تفحص اعلام شود عملا این پرونده مختومه شده است.

دی ماه91 تقاضای تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت کشور از سال اول اجرای برنامه چهارم توسعه تا مردادماه 1391 به تصویب رسید اما با گذشت حدود 18 ماه از تصویب این تحقیق و تفحص هنوز نتیجه آن از تریبون صحن علنی مجلس قرائت نشده است.

براساس تبصره 8 ماده 214 آئین نامه داخلی مجلس، مهلت انجام تحقیق و تفحص 6 ماه از تاریخ صدور ابلاغ اعضای هیات است و درصورت ضرورت با درخواست هیات تحقیق و تفحص و تصویب هیات رئیسه مجلس تا 6 ماه دیگر قابل تمدید است. ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت کشور در عمر 6ساله اش علي اكبر محرابيان و محمد رويانيان را در راس مديريتي خود داشته است. در سال 85 قرار بود 6500 دستگاه اتوبوس از کشور چین خریداری شود که بر اساس گزارشات دیوان محاسبات حتی یک دستگاه از این اتوبوس ها وارد کشور نشده است.

منبع خبر: ارمان

جدید ترین مطالب سایت