فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کافی شاپ های چراغ خاموش،به هنگام پخش جام جهانی

یک دستور: «به کافی شاپ ها گفته ایم هنگام پخش بازی های جام جهانی، تلویزیون را روشن نکنید یا شبکه ای دیگر را بزنید!»

هموطن: بازی های فوتبال جام جهانی این روزها سرو صدای زیادی به پا کرده است و به نظر می رسد پس از ممنوعیت پخش مختلط فوتبال در سالن های سینما، این بار کافی شاپ ها به محل مناسبی برای دیدن این بازی مهیج بدل شده است و این درحالی است که رئیس پلیس اماکن ناجا اعلام کرد که مجوزی در این راستا صادر نشده است.

کافی شاپ های خاموش،به هنگام فوتبال جام جهانی

 سرهنگ هلالی با بیان اینکه پخش برنامه دارای ضوابط و شرایط خاصی است، گفت: تاکنون موضوع پخش فوتبال از کافی شاپ ها مطرح نشده و مجوزی در این راستا از سوی پلیس اماکن ناجا صادر نشده است.

وی با بیان اینکه مکان های پخش کننده این برنامه، باید شرایط ویژه ای داشته باشند، گفت: وزارت ورزش و جوانان متولی آن است که مشخص کند چه مکان هایی امکان نمایش فوتبال را دارد که در صورت درخواست پیوست انتظامی، پلیس اماکن نسبت به ارائه ملاحظات انتظامی و ترافیکی اقدام خواهد کرد.

به گفته وی، تاکنون هیچ مجوزی برای پخش فوتبال از کافی شاپ ها از سوی اداره اماکن ناجا صادر نشده است اما ممکن است اداره ورزش و جوانان هر شهرستان راسا با پلیس منطقه به توافقاتی رسیده باشد.

این سخنان سرهنگ هلالی در حالی مطرح می شود که پیش از این، اسکندر آزموده - رییس اتحادیه کافی شاپ داران تهران گفته بود که به اعضایمان گفته ایم که هنگام پخش بازی های جام جهانی تلویزیون را روشن نکرده یا شبکه ای به جز شبکه ای که بناست بازی ها را پخش کند انتخاب کنند. بنابراین اگر اقداماتی نظیر شرط  بندی یا حوادث دیگری که از پخش فوتبال در این مکان ها ناشی می شود رخ بدهد ما از نیروی انتظامی کمک خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه کافی شاپ ها نباید از ساعت 12 شب به بعد فعالیتی داشته باشند، گفت: به تمامی اعضا از طریق ارسال پیامک این موضوع را اطلاع داده ایم و با برخی دیگر به شکل حضوری و تلفنی صحبت کرده ایم تا مشکلی پیش نیاید اما از آنان تقاضا داریم که این بحث را مدیریت کنند و احیانا اگر مشکلی پیش بیاید که البته من احتمال آن را ضعیف می دانم احتمال لغو پروانه فعالیت اعضای متخلف نیز وجود دارد.

 با این که سرهنگ هلالی عنوان کرده است تاکنون مجوزی برای پخش فوتبال از کافی شاپ ها صادر نشده است اما بنظر می رسد پس از عدم پخش فوتبال از سینماها، کافی شاپ ها بهترین مکان باشند چرا که به دلیل وسعت کم و نوع کاربری متفاوت امکان بروز هرگونه رفتار ناهنجار به حداقل می رسد.

منبع خبر:  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت