لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنر F200 ، همیشه تعریف کردن از یک شگفتی مشکل است. این که تعریف را از کجا شروع کنیم و چگونه و به کجا ختم کنیم مشکلی است که همیشه برای تعریف از یک اثر هنری شگفت انگیز ............

هموطن: معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنر F200 ، همیشه تعریف کردن از یک شگفتی مشکل است. این که تعریف را از کجا شروع کنیم و چگونه و به کجا ختم کنیم مشکلی است که همیشه برای تعریف از یک اثر هنری شگفت انگیز وجود دارد. حال اگر این اثر را مرسدس بنز خلق کرده باشد مشکل دو چندان می شود. اما با این حال شروع می کنیم.

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200

به سقف زیبایش نگاه کنید! اگر فکر می کنید این سقف زیبای پانوراما متعلق به یک مرسدس بنز مدل امسال یا همین چند سال پیش است سخت در اشتباه هستید!

باید بگوییم که این یک مرسدس بنز F200 سال 1996 است که سقفش می تواند بسته به میل شما روشن یا تیره باشد. می گویند اولین بار در شورولت کروز 2008 از سقف پانوراما در اتومبیل ها استفاده شد اما مثل این که این مرسدس بنز زیبا چیز دیگری به ما می گوید…

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200

F200 Concept برای اولین بار در موتور شو پاریس 1996 و برای “نمایش قدرت و مهندسی بی نظیر مرسدس بنز در طراحی و نوآوری” معرفی شد. به طور کلی سری اتومبیل های تحقیقاتی مرسدس بنز با نام F با این منظور ساخته می شوند.

اما چه چیزی غیر از سقف پانوراما باعث می شود تا این محصول را شگفت انگیز خطاب کنیم؟

کافی است تا درهای این کوپه را باز کنیم و نگاهی به داخل این خودرو بیندازیم. مثل این که در این اتومبیل خبری از فرمان نیست! اگر کمی دقت کنیم هم می بینیم که پدال گاز و ترمز هم وجود ندارد!

اما وجود یک جوی استیک عجیب توجه ما را جلب می کند. این جوی استیک قرار است تا نقش فرمان و پدال ها را برای ما بازی کند و با این جوی استیک می توان از هر دو طرف راست و چپ رانندگی کرد و این کار تنها با زدن یک دکمه و انتقال جوی استیک به یکی از طرفین انجام می شود. حتی می توان این کار را در هنگام حرکت اتومبیل نیز انجام داد!

اینجاست که باید مرسدس بنز را تحسین کرد… اما یک لحظه صبر کنید! درها چگونه باز شدند!؟ درهای پروانه ای این اتومبیل که با یک کارت مغناطیسی (و نه با کلید) باز می شوند به زیبایی هرچه تمام تر ورود شما به کابین را خوش آمد می گویند!

از این نوع درها چند سال بعد در اتومبیل افسانه ای SLR هم استفاده شد. از طراحی خارجی این مدل در نسل جدید مرسدس بنز کلاس S در آن سال ها (سال 1999) الهام گرفته شد.

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200

اما باز هم اتفاق دیگری توجه ما را جلب می کند. این درها آینه ندارند؟

خیر! این اتومبیل مجهز به دوربین هایی هست که نقش آینه ها را ایفا می کنند. اگر مجدداً به کابین و داشبورد هم توجه کنید ملاحظه می کنید که نمایشگری هم برای نمایش تصاویر این دوربین ها در داشبورد تعبیه شده است. فکر می کنم این اتفاق را در تعدادی محدودی از اتومبیل های امروزی می بینیم!

رینگ های زیبای اتومبیل نیز به زیبایی این اتومبیل می افزایند.

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200

حال بهتراست کمی به ویژگی های فنی F200 بپردازیم:

این زیبای آلمانی دارای 5105 میلی متر طول، 1915 میلی متر عرض و ارتفاع 1385 میلی متری بوده و قلب تپنده آن، یک موتور 5.9 لیتری V12 تنفس طبیعی است که قادر است نیرویی معادل 394 اسب بخار را تولید کند که این اتومبیل را قادر می سازد تا به حداکثر سرعت محدود شده 250 کیلومتر بر ساعت برسد. گیربکس F200 نیز یک گیربکس 5 سرعته اتوماتیک است.

حال که با این اثر هنری شگفت انگیز آشنا شدید این مطلب را با این جمله به پایان می رسانیم که از این اثر فقط و فقط یک عدد خلق شد.

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200

معرفی شاهکار تکنولوژی مرسدس بنز F200

جدید ترین مطالب سایت