لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ظریف: روی خط قرمزها نباید مذاکره و توافق کرد

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: که محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در مجمع عمومی این فراکسیون ضمن ابراز امیدواری نسبت به آینده مذاکرات، میزان پیشرفت گفت و گوها را خوب ارزیابی کرده است...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسین گروسی امروز سه شنبه پس ازجلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با ظریف گفت: دراین جلسه وزیرامورخارجه گزارشی ازروند پیشرفت مذاکرات هسته ای به اعضای فراکسیون ارایه کرد.

وی افزود: وزیرامورخارجه با یادآوری حضور کشورهای مختلف در گروه 1+5، خاطر نشان کرد که این مذاکرات با فراز و نشیب هایی همراه بوده است اما روند مذاکرات با توجه به فضاسازی ها و کارشکنی های صهیونیست ها به خوبی پیش می رود.

نماینده مردم شهریار درمجلس شورای اسلامی گفت: رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان مسیر ایجاد شده برای تعامل با سایرکشورها را با توجه به عقلانیت ومنطق جمهوری اسلامی ایران غیرقابل بازگشت دانسته است.

گروسی تحولات اخیر درعراق و ظهورگروه های تروریستی درمنطقه را ازدیگر محورهای گفت و گوی نمایندگان با وزیرامورخارجه برشمرد و تاکید کرد: دراین جلسه تاکید شد که گروه های تروریستی به دنبال نا امنی درمنطقه هستند اما اعتقاد جمهوری اسلامی ایران برایجاد آرامش و ثبات درمنطقه است.

وی افزود: نمایندگان شرکت کننده در این جلسه نیز تاکید کردند که نباید پیشرفت های علمی، صنعتی و اقتصادی کشور را به آینده مذاکرات هسته ای گره زد و بهتر است همزمان با پیشبرد مذاکرات، انسجام داخلی را حفظ کرده و به فکر پیشرفت های صنعتی و اقتصادی کشور باشیم.

جدید ترین مطالب سایت