فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

یونان و کلمبیا هم به مرحله حذفی راه یافتند

در ادامه رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یونان با غلبه بر ساحل عاج و کلمبیا با پیروزی مقابل ژاپن به مرحله یک هشتم پایانی این رقابت ها صعود کردند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در ادامه رقابت های جام جهانی 2014 برزیل در گروه سوم، شامگاه سه شنبه تیم ملی فوتبال یونان با غلبه بر ساحل عاج به مرحله یک هشتم پایانی این رقابت ها صعود کرد.

یونان و کلمبیا هم به مرحله حذفی راه یافتند

در این دیدار که در ورزشگاه  کاستلائو شهر فورتالزا و با قضاوت کارلوس ورا از اکوادور برگزار شد، یونان در حضور بیش از پنجاه و نه هزر تماشاگر، 2 بر 1 بر ساحل عاج غلبه کرد.

در این دیدار ابتدا آندرس ساماریس در دقیقه 42 یونان را پیش انداخت اما در ادامه ویلفرد بونی در دقیقه 74 بازی را به تساوی کشید. در ادامه کار و در دقیقه سوم وقت های تلف شده مسابقه ساماراس گل برتری یونان را وارد دروازه حریف کرد تا این تیم با چهار امتیاز به عنوان تیم دوم از گروه سوم به مرحله یک هشتم پایانی صعود کند.

تیم ملی فوتبال کلمبیا نیز در ادامه رقابت های مرحله نخست گروه شوم و در آخرین بازی خود در این مرحله موفق شد با نتیجه 4 بر 1 ، از سد تیم ملی فوتبال ژاپن بگذرد و به مرحله بعدی صعود کند.

یونان و کلمبیا هم به مرحله حذفی راه یافتند

 تک گل تیم ملی ژاپن را در این رقابت که بامداد چهارشنبه به وقت تهران برگزار شد ، اوکازاکی در دقیقه 46 نیمه نخست (وقت اضافه) و گل های کلمبیا را «کوئادرادو »  در دقیقه 17 ، «جکسون مارتینز در دقایق 55 و 82 و «رودریگز»  در دقیقه 89 به ثمر رساندند.

بدین ترتیب کلمبیا که از قبل راهیابی اش به مرحله بعد قطعی شده بود، در این مرحله سه پیروزی متوالی کسب کرد و تیم ژاپن با فقط یک امتیاز از ادامه رقابت ها بازماند.

در مرحله بعدی کلمبیا مقابل اروگوئه به میدان می رود و یونان کاستاریکا را پیش رو دارد.

جدید ترین مطالب سایت