فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سریعترین گل تاریخ فینال جام جهانی

سریعترین گل تاریخ فینال جام جهانی در ۷ جولای و در فینال جام جهانی۱۹۷۴ آلمان توسط یوهان نیسکنز هافبک تیم ملی هلند پس از ۹۰ ثانیه مقابل آلمان غربی زده شد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، بازی های فینال در جام جهانی همیشه با حساسیت همراه هستند و کمتر پیش می آید که توپی در اوایل بازی از خط دروازه ها عبور کند اما همیشه سریعترین گل در میان تمام بازی های تاریخ وجود دارد.

سریعترین گل تاریخ فینال جام جهانی

سریعترین گل تاریخ فینال جام جهانی در 7 جولای و در فینال جام جهانی1974 آلمان توسط یوهان نیسکنز هافبک تیم ملی هلند پس از 90 ثانیه مقابل آلمان غربی زده شد. تیم ملی هلند تحت رهبری رینوس میشل به دلیل عملکرد درخشانی که داشت، بهترین تیم آن دوره شناخته شد.

این تیم پر استعداد که بازیکنانی چون نیسکنز، رودی کرول، جانی رپ و یوهان کرایوف را در اختیار داشت، توانست با ارایه بازی های زیبا که به فوتبال شناور معروف شد تا فینال پیش برود.

تیم هلند در بازی فینال توانست قبل از اینکه پای حریف به توپ برسد، دروازه سپ مایر را باز کند، اما این شادی زیاد طول نکشید و جک تیلور داور انگلیسی بازی یک پنالتی در دقیقه 25 به نفع آلمان غربی اعلام کرد و پل برایتنر گل تساوی زرمن ها را به ثمر رساند و در اواخر نیمه اول هم گرد مولر گل دوم و در واقع گل قهرمانی آلمان غربی را به ثمر رساند.

جدید ترین مطالب سایت