لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ترکیب احتمالی تیم ایران و بوسنی

دو تیم ملی فوتبال ایران و بوسنی درحالی به مصاف هم می روند که بوسنی هیچ شانسی برای حضور در مرحله بعدی ندارد و تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی در این دیدار و شکست نیجریه مقابل آرژانتین می تواند به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، خبرگزاری فرانسه در خبری از سالوادور ترکیب احتمالی تیم های ملی فوتبال ایران و بوسنی را برای دیدار امروز چهارشنبه در چارچوب رقابت های گروهی جام جهانی 2014 برزیل به شرح زیر اعلام کرد:

بوسنی :

آسمیر بگوویچ، منصور مژدزا ، رمین بیکاکچیچ، امیر اسپاهیچ،  ساعد کولاسیناچ ، محمد بسیچ ،  میرالم پیانیچ، ایزت هاژروویچ ،  زودان میسیموویچ ، سناد لولیچ و ادین ژکو با مربیگری سافت سوسیچ.

ایران :

علیرضا حقیقی،  پژمان منتظری، سید جلال حسینی ، امیر حسین صادقی ، مهرداد پولادی، مسعود شجایی ، آندرانیک تیموریان ، احسان حاج صفی،  جواد نکونام (کاپیتان)، اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد با مربیگری کارلوس کی روش.

دو تیم درحالی به مصاف هم می روند که بوسنی هیچ شانسی برای حضور در مرحله بعدی ندارد و تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی در این دیدار و شکست نیجریه مقابل آرژانتین می تواند به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کند.

قضاوت این دیدار را که در ورزشگاه فونته نووا سالوادور برگزار می شود، کارلوس ولاسکو کاربالو اسپانیایی بر عهده خواهد داشت.

جدید ترین مطالب سایت