لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عامل اصلی روی آوردن مردم به ماهواره ها و شبکه های احتماعی، شخص رئیس صداوسیماست

انتقاد اخير رييس قوه قضاييه به عنوان رييس قوه اي که مسئولان آن به طور عمده منسوب به جناح اصولگرا و بسيار نزديک به مواضع صدا و سيما هستند، نقطه اوج انتقادها به اين نهاد رسانه اي است زيرا کمتر کسي انتظار داشت که آيت الله آملي لاريجاني با اين شدّت و حدّت از عملکرد صدا و سيما انتقاد کند...

هموطن: جهت گيري هاي مغرضانه صداوسيما در چند سال گذشته عليه همه گروه هاي رقيب اصولگرايان ( به ويژه اصلاح طلبان و اعتدال گرايان) و به توپ بستن مواضع و شخصيت هاي اصيل اين جناح هاي سياسي در قريب به اتفاق برنامه هايش، موجب شده است تا اعتماد عمومي به اين رسانه پرخرج و انحصاري در سال هاي اخير سقوط بي سابقه اي داشته باشد.

هرچند ضرغامي تلاش کرده است تا با تقويت شبکه هاي استاني و راه اندازي شبکه هاي جديد و متنوع، تلويزيون را از ورطه بي مخاطبي نجات دهد اما هرگز نتوانسته است رضايت مخاطبان قهر کرده از رسانه ملي را تمام و کمال بازپس گرداند.

بايد تأکيد کرد که بخش قابل توجهي از مسئوليت رواج استفاده از کانال هاي ماهواره اي مبتذل در کشور، رجوع گسترده به شبکه هاي اجتماعي ناسالم و... و تبعات ناشي از استفاده از اين رسانه ها همچون افزايش شمار طلاق ها، سردرگمي اطلاعاتي و رسانه اي و... برعهده رييس رسانه ملي است.

رسانه اي که به واسطه ناهمگوني برنامه هاي خود و عدم تناسب انها با نياز مخاطبان، عنوان «صدا و سيمان» را از مردم به عنوان لقب دريافت کرده است، بايد تغييرهاي بسياري را در ساختار وبرنامه سازي هاي خود لحاظ کند تا بتواند اعتماد از دست رفته را بازگرداند.صدا و سيما با بيش از 60 کانال تلويزيوني سراسري، برون مرزي، استاني و اينترنتي روزانه نزديک به 800 تا بيش از هزار ساعت، نياز به توليد برنامه دارد که براي توليد اين حجم برنامه بايد سرمايه هاي هنگفتي صرف شود که اين رقم در ماه و سال سر به فلک مي کشد.

با اين حجم از گردش مالي در صدا و سيما بايد سؤال پرسيد که آيا جناحي عمل کردن، مصداق بارز استفاده شخصي از اموال بيت المال و مصداق بارز غيرملي بودن نيست؟ بايد سؤال کرد که با اين حجم از درآمد و هزينه، دست آورد سازمان عظيم صدا و سيما در داخل و خارج از کشور متناسب با دخل و خرج است؟

آقاي ضرغامي در اين سال پاياني مسئوليتش بر صدا و سيما، بايد توجه داشته باشد که زد و بندهاي اقتصادي برخي افرادي که در دامن اين نهاد رسانه اي پرورش داده و بيزينس هاي کلاني که از اين طريق براي عده اي جفت و جور شده دور از چشم مردم، مسئولان و رسانه ها نخواهد ماند.

منبع خبر: ابتکار 

جدید ترین مطالب سایت