لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

این آپارتمانها متری 16میلیون تومان!

واحدهای این برج باغ قابل توجه لوکس نشینان و مشکل پسندان است، زیرا این واحدهای مذکور واحدهای بهترین برج باغ هوشمند منطقه به حساب می آیند...

هموطن: روز گذشته در بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی در غرب تهران در محدوده سعادت آباد، یک پروژه مسکونی نوساز با عنوان «برج باغ هوشمند» برای معرفی و فروش به بازار خرید عرضه شد.

این آپارتمانها متری 16میلیون تومان!

فروشنده واحدهای لوکس این برج باغ به متقاضیان اظهار کرده است: واحدهای این برج باغ قابل توجه لوکس نشینان و مشکل پسندان است، زیرا این واحدهای مذکور واحدهای بهترین برج باغ هوشمند منطقه به حساب می آیند.

روف گاردن، آلاچیق، آبنما، فضای بازی کودکان، جاروبرقی مرکزی، سالن بیلیارد، نمای چشمگیر، متریال برند و لابی مجلل به عنوان جزئی از امکانات تفریحی و رفاهی برای ساکنان این واحدها نام برده شده است. این برج باغ هوشمند شامل 10 طبقه است و تعداد واحدها 27 فقره ذکر شده است. طبق گفته نماینده فروش واحدهای مذکور در 3 طبقه بالا طبقات دو واحدی هستند و در 7 طبقه باقی مانده طبقات 3 واحدی هستند.

واحدها از متراژهای متنوعی برخوردار هستند، چراکه متراژ واحدها از 100 تا 250 متر مربع است. سیستم هوشمند این برج طبق گفته نماینده فروش، آلمانی است این یکی از مزایایی است که به مشتریان خاطر نشان می کنند، زیرا این نماینده فروش اظهار می کند که سیستم هوشمند اغلب برج های دیگر چینی هستند. قیمت پیشنهادی هر متر مربع از واحدهای این برج باغ مسکونی از 11 میلیون تومان تا 16 میلیون تومان در نظر گرفته شده است که حداقل قیمت برای واحدهای طبقات پایین و حداکثر قیمت برای بالاترین طبقات برآورد شده است.

بالاترین طبقه این برج باغ، پنت هاوس در نظر گرفته نشده است و همان طور که اشاره شد بالاترین طبقه دو واحدی طراحی شده است. واحدهای مذکور تکمیل شده و آماده تحویل هستند و اگر خریدار مبلغ خرید را با بهترین شرایط پرداخت کند (یکجا) از تخفیف مناسبی بهره مند خواهد شد.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت