فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اظهارات آقای نخست وزیر درباره داعش

رجب طیب اردوغان ، نخست وزیر ترکیه گفت، مخالفان من می خواهند که علیه داعش سخنان تحریک آمیز بگویم ولی من علیه داعش سخن نخواهم گفت...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اردوغان با بیان این که  سران احزاب مخالف جمهوریخواه خلق و حرکت ملی می خواهند که من با بیانات تند علیه داعش عناصر این گروه را تحریک کنم ، مخالفان خود را به تلاش برای ایجاد خونریزی علیه شهروندان گروگان ترکیه در دست داعش متهم کرد.

اردوغان همچنین مخالفان خود را که خواهان اقدام جدی ترکیه علیه داعش هستند به بی وجدانی متهم کرد.

بنابر این گزارش، کمال قلیچدار اوغلو، رئیس حزب مخالف ترکیه  دیروز گفته بود: نخست وزیر ترکیه چرا به داعش تروریست نمی گوید ؟

قلیچدار افزود: چرا تاکنون ˈرجب طیب اردوغانˈ درباره گروه تروریستی و تکفیری داعش ، عبارت تروریست را به زبان نیاورده است؟.

وی  که رئیس بزرگترین حزب مخالف ترکیه در مجلس این کشور در این اظهارات که به طور زنده از برخی شبکه های تلویزیونی خصوصی ، افزود: بارها به دولت اردوغان هشدار دادیم که از دادن سلاح به معارضان و گروههای تروریستی در سوریه خودداری کند و اکنون گروه تروریستی داعش در عراق بیداد می کند.

وی با بیان این که در آینده نزدیک اسناد مربوط به همکاری های دولت اردوغان با گروه های تروریستی در سوریه را فاش خواهد کرد، ادامه داد: اگر در سوریه و عراق صلح برقرار می شد، این روند به نفع ترکیه نیز بود و حزب متبوعش پیشنهاد می کند که ترکیه به جای دادن سلاح به تروریست ها، برای تامین صلح در منطقه ،سازمان ملل را وارد عمل کند.

اظهارات آقای نخست وزیر درباره داعش

اظهارات آقای نخست وزیر درباره داعش

اظهارات آقای نخست وزیر درباره داعش

اظهارات آقای نخست وزیر درباره داعش

جدید ترین مطالب سایت