فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چشمان گریان بازیکنان تیم ملی و خواهش از کروش برای ماندن در ایران

یک شب به یاد ماندنی. ایران باخت و فضا به شدت دراماتیک بود. بازیکنان پس از جلسه یک ساعته با کارلوس کروش، با چشمان قرمز از رختکن خارج می شدند...

به گزارش عرش نیوز ؛ برای همه جالب بود كه بدانند در جلسه یك ساعته كروش با بازیكنان تیم ملی چه گذشته. در رختكن كه باز شد، تا حدودی می شد حدس زد چه اتفاقی افتاده. اما باور كردنش سخت بود. چشم های قرمز بازیكنان جلب توجه می كرد. كروش در رختكن را نبست، بلكه بازیكنان در را بستند تا از او بخواهند كه در ایران بماند. یك ساعت تمام بازیكنان از او درخواست كردند كه در ایران بماند. برایش اشك هم ریختند.

كروش كه بیرون آمد، با خبرنگار خبرآنلاین مواجه شد و خیلی زود گفت: «چیزی برای گفتن باقی نمانده است.» اما از او در مورد حسی كه مردم ایران دارند پرسیدیم. حسی كه از قبل جام جهانی تا به امروز، چرخش زیادی داشته و از ناامیدی محض، به شرایطی رسیدیم كه توقع صعود داشتیم. سرمربی تیم ملی در سه بخش جواب این سوال را داد كه حرف های او بوی امید به آینده می داد؛ در حالی كه در همان لحظات، همه ناامید بودند و از رفتن كروش حرف می زدند: «ما از آن چیزی كه بودیم، بهتر كار كردیم. از آن چیزی كه توقع می رفت بهتر بودیم یا بدتر؟ من در مورد توقعات صحبت می كنم. تیم ملی ایران در شرایط بهتری قرار گرفته و جایگاه آن را بالاتر برده ایم. ما توقعات را برآورده كردیم.»

كروش حرفش را قطع نكرد و به سراغ نكته دوم رفت: «نكته دوم: ما به معنای واقعی باعث لذت، افتخارآفرینی، احترام گذاشتن و غرور هواداران فوتبال ایران شده ایم.» در همین لحظه بود كه آندرانیك تیموریان از كنار او رد شد و با سرمربی تیم ملی شوخی كرد كه كروش گفت: «نكته سومی هم هست. اینكه من در عشق بازیكنان ایران افتاده ام و عاشق بازیكنان ایران هستم. آن ها همیشه در قلب من باقی خواهند ماند. حتی نمی دانم به خاطر این تعهد و انگیزه بالا، چطور از آن ها تشكر كنم. امیدوارم ملت ایران هم به این نكته احترام بگذارند. امیدوارم همین میراث به ایران كمك كند كه قهرمان جام ملت های آسیا شود.

منبع:خبرانلاین

جدید ترین مطالب سایت