لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شجاعت.نقطه کلیدی هر فعالیت جدید است

احتمالا در خیلی مواقع در مقابل دست زدن به عملی، احساس ناتوانی کرده اید! اما وقتی مستقیم به سمت ترس خود پیش می روید، می توانید خیلی موثرتر عمل کنید. شجاعت واقعی یک مهارت ذهنی است نه یک احساس. به عبارت دیگر شما از استعداد، .......    

احتمالا در خیلی مواقع در مقابل دست زدن به عملی، احساس ناتوانی کرده اید! اما وقتی مستقیم به سمت ترس خود پیش می روید، می توانید خیلی موثرتر عمل کنید.

شجاعت واقعی یک مهارت ذهنی است نه یک احساس. به عبارت دیگر شما از استعداد، منطق و تمایلات مستقل خود برای غلبه بر محدودیت هایی که به عنوان یک موجود احساسی به ارث برده اید استفاده می کنید.

 

۱. تصمیم به شروع بگیرید. این اولین قدم در شروع کار جدید خودتان است: داشتن این طرزفکر که می خواهید کار خودتان را شروع کنید. این می تواند یکی از سخت ترین مراحل کار باشد. اینکه تصمیم به شروع بگیرید به این معنی است که فکرتان این است که می خواهید شروع کنید. یعنی به این ادراک رسیده اید که می خواهید کاری برای خودتان داشته باشید و به همین دلیل تصمیم می گیرید وارد عمل شوید.

۲. وارد عمل شوید. این مهمترین قدم در موفقیت هر کار و حرفه است. وارد عمل شدن می تواند کلیه جوانب کارتان را در بر گرفته و در طول حیات حرفه تان باید به کار بسته شود. وارد عمل شدن مهمترین تفاوت بین موفقیت و شکست است. خیلی افراد خود را درگیر جزئیات می کنند، آنقدر که باعث می شود قبل از اینکه حتی شروع کرده باشند، خسته و ناامید شوند.

 

3. زیربنا را بسازید. پیدا کردن فروشندگان و تولیدکنندگان مناسب مرحله ای بسیار وقت گیر است. قرارداد بستن و کنار آمدن با آنها هم نیازمند زمان است اما باعث می شود کارتان را درست شروع کنید. خیلی مهم است که نقش هرکس را در کار به خوبی مشخص کرده و برای همه توضیح دهید زیرا این مسئله نقش بسیار مهمی در موفقیت و شکست کارتان خواهد داشت.

4. درآمد. درمورد درآمد دو استراتژی کلی وجود دارد. آنتونی رابینز می گوید، «

 

این استراتژی دوم خطر کمتری دارد زیرا داشتن یک حقوق باعث می شود بتوانید اهدافتان را سریعتر اجرا کنید. اما ممکن است در حین راه بعضی فرصت ها را از دست بدهید.

5. چشم انداز. داشتن نگرش درست تفاوت بسیاری در کارتان ایجاد خواهد کرد. نباید هیچ موقعیتی را مشکل یا شکست ببینید. دلیل آن این است که هر اتفاقی هم که بیفتد، یا می توانید دوباره شروع کنید و یا فردا با اطلاعات بیشتر شروع کنید.

شکست برای همه اتفاق می افتد، حتی برای سرمایه داران بزرگ. رمز کار این است که وقتی شکستی اتفاق افتاد، همه تمرکزتان را روی شکست محدود نکنید، بلکه به قسمت هایی از کارتان نگاه کنید که موفق شده اید.

در آخر باید بگوییم ترس، دشمن شما نیست بلکه شما را به نقاطی که نیاز به تقویت خود در آن زمینه ها دارید راهنمایی می کند. پس وقتی با یک ترس جدید روبه رو می شوید و بر آن غلبه می کنید، این فرصت را به عنوان موقعیتی برای رشد، جشن بگیرید. 

جدید ترین مطالب سایت