لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

لهستان له شد/ غول کشی عادت شده

در آغاز هفته ی ششم رقابت های لیگ جهانی والیبال، از ساعت ۲۱ جمعه، تیم ملی کشورمان در نخستین دیدار خود مقابل لهستان در تالار ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران، مقابل این تیم قرار گرفت...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ست نخست این دیدار با نتیجه نزدیک  25 بر 23 به سود لهستان پایان یافت.

لهستان له شد/ غول کشی عادت شده

در ست دوم بازیکنان تیم ملی کشورمان با اقتدار ظاهر شدند و توانستند با اختلاف امتیاز بالا این ست را با نتیجه  25 بر 16 به سود خود به پایان رساندند.

در ست سوم نیز لهستان حرفی برای گفتن نه در دفاع ، نه در حمله و نه در سرویس مقابل آسمانخراش های کشورمان نداشت و این ست نیز با اختلاف امتیاز 25 بر 11 به سود تیم کشورمان پایان یافت.

در ست چهارم تیم ملی والیبال کشورمان تیر آخر را  شلیک کرد و این سنت را نیز با نتیجه 25 بر 19  واین بازی را با نتیجه 3 بر یک به سود خود به پایان رساند.

دو تیم ایران و لهستان در حالی به مصاف هم رفتند که هردو برای صعود  به امتیازات این دیدار نیاز مبرم داشتند.

جدال ایران و لهستان، جدال پاسور های دو تیم بود؛ فابین پاسور تیم ملی لهستان تا هفته ششم لیگ در صدر بهترین پاسور و میرسعید معروف پاسور دوم این رده بندی بود.

سعید معروف کاپیتان ارزشمند تیم ملی والیبال کشورمان پس از برتری 3 بر یک ایران مقابل لهستان با حضور در کنفرانس خبری این دیدار اظهار داشت: این بازی سخت ترین بازی ما در این گروه بود.

معروف گفت: شروع خوبی نداشتیم و ست اول را به حریف واگذار کردیم، اما با کمک هوادارانمان توانستیم به بازی بازگردیم.

وی افزود : در سه ست آخر لهستان حرفی برای گفتن نداشت. امیدوارم جشن صعود را در تهران بگیریم و به مرحله نهایی صعود کنیم.

پاسور تیم ملی ایران که تا قبل از این دیدار لقب دومین پاسورلیگ جهانی را داشت در مورد تقابلش با پاسور اول این مسابقات گفت: مقام های انفرادی آخرین چیزی است که باید به آن فکر کنیم، مهم کار گروهی تیم است.

معروف در پایان خاطرنشان کرد: این لقب ها و مقام ها در کنار نتایج گروهی خوب است و باعث خوشحالی خواهد شد. در واقع ایران بهترین بود.

کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان نیز در کنفرانس خبری شرکت نکرد.

در پایان این بازی میرزا جانپور با 18 امتیاز بهترین بازیکن این مسابقه معرفی شد.

بازیکنان و کادر فنی لهستان به شدت تحت تاثیر جو سالن و تشویق های بی امان هواداران ایرانی قرار گرفته و با تعجب به تماشاگران نگاه می کردند.

در حالی که پیش از این بازی نیز شمار بسیاری از هنرمندان و سایر چهره های شاخص کشورمان برای تشویق تیم ملی والیبال به آزادی آمده بودند، در این مسابقه نیز حمید فرخ نزاد و کامبیز دیرباز دو هنرمند شاخص سینما و تلویزیون کشورمان به همراه بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری ایران با حضور در محل برگزاری این دیدار با تشویق هواداران مواجه شدند.

دیدار دوم دو تیم  ایران و لهستان هم ، یکشنبه برگزار می شود  و در صورت پیروزی در این دیدار با 19 امتیاز حتی اگر 2 بازی خود را در لهستان ببازد، صعود خود را  به مرحله نهایی این بازی ها که در ایتالیا برگزار می شود، مسجل خواهد کرد.

تیم والیبال لهستان تاکنون یکبار قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد و  امسال نیز در این مسابقات توانسته است، ایتالیا و برزیل را شکست دهد.

در جدول گروه یک ، ایتالیا با 19 امتیاز صدرنشین است ، ایران با 16 امتیاز در مکان دوم جای دارد و دو تیم 11 امتیازی لهستان و برزیل به ترتیب سوم و چهارمند.

جدید ترین مطالب سایت