لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

امضای توافق نامه همکاری اتحادیه اروپا با اوکراین

رئیس جمهور جدید اوکراین آتش بس در شرق کشورش را سه روز دیگر تمدید کرد. مخالفان دولت اوکراین نیز از توافق در خصوص تمدید سه روزه آتش بس در شرق اوکراین و تبادل زندانیان خبر دادند...

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،دفتر ریاست جمهوری اوکراین به نقل از پترو پوروشنکو اعلام کرد آتش بس جدید به مدت 72 ساعت یعنی تا ساعت 19 روز دوشنبه به وقت گرینویچ در شرق اوکراین تمدید خواهد شد .

آتش بس قبلی که از روز دوشنبه گذشته آغاز شده بود، ساعت 10 بامداد روز جمعه به پایان رسید و تا ساعت 23 شامگاه همان روز تمدید شد.

امضای توافق نامه همکاری اتحادیه اروپا با اوکراین

مخالفان دولت اوکراین نیز از توافق در خصوص تمدید سه روزه آتش بس در شرق اوکراین و تبادل زندانیان خبر دادند .

رئیس جمهور روسیه نیز در اظهاراتی ضمن ابراز حمایت « مسکو » از تمدید آتش بس دولت اوکراین در جنگ با مخالفان هوادار روسیه ، از دو طرف درگیرخواست اختلافات خود را با گفتگو حل کنند.

ولادیمیر پوتین گفت، این مصالحه باید حقوق ساکنان روس زبان شرق اوکراین را  به عنوان « بخشی جدایی ناپذیر » از کشور خود ، تضمین کند.

در روزهای اخیر در مناطق مختلف دونتسک و لوهانسک، با وجود آتش بس، درگیریهای شدیدی میان نیروهای اوکراینی و شبه نظامیان به وقوع پیوسته است.

رییس جمهور اوکراین نیز تاکید کرد که به دنبال دستیابی به تفاهم با روسیه بوده و نسبت به بازگشت ثبات به کشورش خوشبین است.

امضای توافق نامه همکاری اتحادیه اروپا با اوکراین

پترو پروشنکو بر ادامه مذاکرات با جدایی طلبان در شرق اوکراین تاکید کرد و گفت: من خوشبین هستم. ظرف چند هفته یا چند ماه آینده به راه حلی برای بازگشت صلح و ثبات دست خواهیم یافت.

رییس جمهور اوکراین در عین حال هشدار داد که بدون عقب نشینی نیروهای روسی از خاک اوکراین برخورد نظامی گریز ناپذیر خواهد بود.

پروشنکو همچنین بر اهمیت پیوندهای اوکراین با اروپا تاکید کرد و گفت درصدد تقویب روابط با اتحادیه اروپاست.

هم اکنون پوروشنکو رییس جمهوری اوکراین در کی یف با سران نهادهای امنیتی نشست برگزار می کند. وی روز جمعه در بروکسل گفته بود که در بازگشت به کی یف برای تمدید آتش بس تلاش می کند.

این در خالی است کهاتحادیه اروپا هم روز جمعه توافق نامه تجارت آزاد با اوکراین را امضا کرد . 

روسیه در واکنش به  امضاء معاهده گسترش همکاری های اقتصادی بین اوکراین و اتحادیه اروپا، در خصوص تبعات امضاء این قرارداد هشدار داد.

بر اساس این معاهده، اوکراین به عنوان عضو وابسته، از تسهیلات تجاری ویژه و کمک های اقتصادی اتحادیه اروپا برخوردار می شود .

گریگوری کاراسین، معاون وزیر خارجه روسیه هشدار داده است امضای این معاهده  عواقبی جدی به دنبال خواهد داشت . وی گفت اگر این معاهده ها تاثیر منفی بر اقتصاد روسیه داشته باشد، اقدامات لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت