لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دانشجو شدن در دیار غربت

وزیر امور مهاجران انگلیس هفته گذشته با انتشار گزارشی از تقلب های گسترده در اعطای ویزای دانشجویی خبر داد. برابر قانون تازه، تمامی افراد جویای تحصیل در دانشگاه های انگلیس باید در یکی از پنج کمپانی که دولت این کشور تعیین کرده، آزمون فوق را پشت سرگذارند...

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ده ها هزار دانشجوی بین المللی که نمرات نتایج آزمون زبان انگلیسی آنها معتبر نبوده، تحت تحقیق وسیع قرار گرفتند؛ این پیگیری ها، در نهایت منجر به لغو امتیاز 57 کالج آموزشی خصوصی شده و سه دانشگاه نیز تا زمان اجرای تحقیق بیشتر، از جذب دانشجوی جدید منع شده اند.

بروکن شایر که هفته گذشته از تحقیق وسیع در این زمینه خبر داده بود، اعلام کرد: از ماه فوریه تا کنون مقامات اداره مهاجرت و آژانس ملی جرایم به همراه مقامات اداره مهاجرت و گذرنامه انگلیس تحقیقات وسیعی را نسبت به جرایم سازمان یافته به منظور دستکاری نمرات آزمون زبان دانشجویان جویای ویزای تحصیلی ترتیب داده اند.

دانشجو شدن در دیار غربت

بنابر این گزارش به نقل از یونیورسیتی ورلدنیوز، آنها همچنین تعدادی از کالج ها و دانشگاه هایی را به علت ناتوانی در تشخیص صلاحیت و داشتن استانداردهای لازم برای اخذ مهاجرت هدف بررسی و تحقیق قرار دادند.

بروکن شایر تاکید کرد: به تنهایی در دو دانشگاه «گلیندور» و «لندن غربی» صدها دانشجوی بین المللی پذیرش شده نمرات زبان پائینی داشته اند که این نمرات دستکاری شده است.

بر همین اساس، عنوان «بسیار مورد اعتماد»، از دانشگاه گلیندور که اجازه پذیرش دانشجویان خارجی را می دادند، گرفته شد و دو دانشگاه دیگر یعنی «برفوردشایر» و «لندن غربی» تا زمان اجرای کامل تحقیق، اجازه پذیرش دانشجوی جدید ندارد.

بروکن شایر همچنین به پارلمان انگلیس گفت: تحقیق بیشتر از دیگر دانشگاه ها ادامه خواهد یافت و احتمال برخوردهای بیشتر وجود دارد.

آزمون زبان انگلیسی که از سال 2011 میلادی برای دانشجویان جویای ویزای تحصیلی اجباری شده به منظور اثبات توانایی تکلم آنها به زبان انگلیسی انجام می شود و تمامی دانشجویان جویای تحصیل در دانشگاه های انگلیس می بایست در یکی از پنج کمپانی که  دولت این کشور تعیین کرده، آزمون فوق را پشت سر بگذارند.

جدید ترین مطالب سایت