لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش قیمت مسکن مهر شامل کدام واحدها می شود؟

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: برابر سومین دستورکار، افزایش قیمت مسکن مهر که ۲۵ دی پارسال ابلاغ شد، شامل همه واحدهایی که دفترچه قسط نگرفته باشند و واحدهایشان نیز تحویل داده نشده باشد می شود...

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسن ولی پور با اشاره به افزایش قیمت مسکن مهر گفت:  بخش نامه های یک و دو در این زمینه، سراسری بوده که در شهر پردیس هم به آن عمل شده است و بخش نامه شماره سه که در تاریخ 25 دی پارسال ابلاغ شد نیز به صورت سراسری و برای همه شهرها بود که ما نیز متعهد هستیم به آن عمل کنیم.

افزایش قیمت مسکن مهر شامل کدام واحدها می شود؟

وی همچنین درباره حل مشکلات روبنایی واحدهای مسکن مهر پردیس پس از تحویل آنها گفت: هر شرکتی که این واحدها را تحویل می دهد، متعهد است کارهای پس از تحویل را نیز انجام دهد.

ولی پور افزود: قراردادها به صورت ebc است؛ یعنی نظارت به طور کلی به عهده شرکت های سازنده است؛ به طوری که قرارداد میان متقاضی و شرکت های سازنده بسته شده و به عنوان داور طرفین هستیم.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود:  در این قراردادها، شرکت ها تعهد دارند که ایرادها به وجود آمده برطرف کنند. همچنین اگر مشکلات به وجود آمده، مربوط به داخل ساختمان ها باشد، باز هم موظف اتند به برطرف کردن آنها اقدام کنند.

وی همچنین درباره امکان بیمه کردن واحدهای مسکن مهر پردیس گفت: ما همه تلاش خود را برای بیمه کردن ساختمان ها صورت می دهیم تا مشکلات آنها کمتر شود؛ اما با توجه به قرارداد، شرکت های مختلف موظف اند ایرادهای به وجود آمده را برطرف کنند.

جدید ترین مطالب سایت