فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واریز ۳۰ هزار تومان برای هر نفر در سبد امنیت غذایی

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مصرف کارکنان دولت با اشاره به اینکه مشمولان بسته امنیت غذایی می توانند از بین ۱۰ کالا تا سقف مصوب دولت خرید کنند، گفت: کارمندان دولت می توانند کالاهای اساسی را با تخفیف از تعاونی های مصرف خریداری کنند...

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهمن عبداللهی در مورد بسته امنیت غذایی دولت گفت: دولت برای اقشار سهمیه بگیر کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی اقلامی را در نظر گرفته که از طریق شبکه های توزیع در اختیار آنها قرار می گیرد.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مصرف کارکنان دولت افزود: بر اساس مصوبه دولت، به هر خانوار مشمول، دو نفر اول خانوار به ازای هر نفر 30 هزار تومان و (نفر سوم تا سقف 8 نفر) به ازای هر نفر 10 هزار تومان کالا با کارت بانکی یارانه آنها واریز می شود.

وی اضافه کرد: در این مرحله اقشار هدف سبد امنیت غذایی کاهش پیدا کرده اند و دولت برنامه ای برای اعطای کالا به کارمندان دولت در آستانه ماه رمضان ندارد.

عبداللهی افزود: حدود 7 میلیون نفر مشمول دریافت بسته امنیت غذایی دولت هستند و در این دوره سبد کالایی وجود ندارد و مشمولان از 10 قلم کالای اساسی تهیه شده در فروشگاه ها تا سقف ارقام مصوب دولت خرید کنند.

وی با بیان اینکه مشمولان برای خرید بسته امنیت غذایی 3 ماه فرصت دارند، گفت: بنابراین نیازی به عجله و شتاب برای دریافت آن وجود ندارد.

این فعال بخش تعاون درباره تسهیلات تعاونیهای مصرف کارکنان دولت در آستانه ماه رمضان گفت: کارمندان دولت می توانند اقلام پرمصرف نظیر برنج، گوشت قرمز، مرغ و روغن را با قیمت های مناسب تر از بازار از تعاونی های مصرف کارکنان دولت خریداری کنند.

 نوبخت سخنگوی دولت چهارشنبه گذشته اعلام کرد: در جلسه هیات دولت تصمیم گرفته شد که برای تحقق حمایت غذایی که از قبل اعلام شده بود از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شود، 187 میلیارد تومان برای این کار به این وزارتخانه تخصیص داده شود، تا هفته آینده بتواند مرحله نخست حمایت غذایی از اقشار کم درآمد را اجرا کند.

جدید ترین مطالب سایت