لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توقیف خودروی روزه خواران/ کاهش ساعت طرح زوج و فرد

جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: خودروی کسانی که در ماه مبارک رمضان تظاهر به روزه خواری کنند توقیف می شود...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جانشین رئیس پلیس راهور تهران در گفتگو با ایسنا  با اشاره به برخورد ماموران پلیس راهور تهران با هر گونه تظاهر به روزه خواری افزود: برابر ابلاغیه ، در ماه مبارک رمضان ماموران راهور تهران با هرگونه تظاهر به روزه  خواری رانندگان برخورد کرده و نسبت به توقیف خودرو متخلفان اقدام می کنند.

توقیف خودروی روزه خواران/ کاهش ساعت طرح زوج و فرد

سرهنگ عابدی درباره تخلفات شبانه هم گفت: با توجه به این که برخی اصناف بر اساس مجوزها از افطار تا اذان صبح فعالیت می کنند از رانندگان درخواست می کنیم ضمن رعایت قوانین و مقررات از توقف در محل های غیرمجاز و ایجاد سد معبر و ایجاد مزاحمت های ترافیکی خودداری کنند. در عین حال برخورد با سد معبر و توقف دوبله و تخلفات حادثه  ساز به ویژه در بزرگراه های تهران در ساعات شب تشدید خواهد شد.

وی با اشاره به تدابیر ویژه پلیس راهور تهران برای ماه مبارک رمضان با اشاره به تقویت شیفت شب ماموران گفت: برای تسهیل ترافیک و تامین نظم و ایمنی عبور و مرور و جلوگیری از تراکم بار ترافیکی در معابر، تقاطع ها و میادین شمار نیروهای پلیس راهور از افطار تا سحر افزایش می یابد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به طرح ترافیک و زوج و فرد نیز  گفت: برای تسهیل عبور و مرور شهروندان به ویژه ساکنان مناطق مرکزی شهر ساعت پایان طرح زوج و فرد در ماه مبارک رمضان یک ساعت کاهش یافته و از ساعت 6:30 تا 18 اجرا می شود؛ از سوی دیگر ساعت اجرای طرح ترافیک بدون تغییر از ساعت 6:30 تا 17 خواهد بود.

جدید ترین مطالب سایت