لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نامه خداحافظی نیلسون از پرسپولیسی‌ها

«خداحافظی همیشه برای همه سخت است چه برسد به موقعی که باید با عزیزترین کسان و دوستانت که سال های شیرین و خاطره انگیزی را با آنها داشتید خداحافظی کنید...

فارس نوشت: نیلسون کوریا پس از حرف و حدیث های فراوان بالاخره تصمیم گرفت که دیگر به ایران نیاید و این موضوع را رسما از طریق مدیر برنامه هایش به باشگاه اعلام کرد. از همین رو نیلسون پس از اینکه نیامدنش به ایران قطعی شد، نامه ای را از طریق مدیر برنامه هایش خطاب به هواداران نوشت که به شرح زیر است:

«خداحافظی همیشه برای همه سخت است چه برسد به موقعی که باید با عزیزترین کسان و دوستانت که سال های شیرین و خاطره انگیزی را با آنها داشتید خداحافظی کنید.

روی سخنم با هواداران فهیم پرسپولیس و دوستانم در این باشگاه است که من را تحمل کردند و به من همیشه و همه جوره لطف داشتند. دوست دارم همه این عزیزان و هواداران خونگرم پرسپولیس که در دنیا بی نظیرند بدانند به هیچ چیز جز پرسپولیس و تیم محبوبم و هوادارانش فکر نکردم و در این مدت هرچه در توان داشتم گذاشتم و هرگز کم نگذاشتم. در این بین مسائل ریز و درشتی که برایم پیش آمد به هیچ مسئله و موضوعی جز خوبی و محبت هواداران پرسپولیس که بسیار بی دریغ و پاک بود، فکر نکردم و به همین دلیل از مردمان وطن دومم یعنی ایران که در طول مدت حضورم در این کشور به من لطف داشتند تشکر می کنم. من هیچ چیزی جز خوبی از این مردم ندیدم و دوست دارم این را همه بدانند که تا آخر عمرم از این خاطرات خوب یاد می کنم و به آن افتخار می کنم.

نیلسون در ادامه نامه اش تاکید کرد: مطمئن باشید همیشه سعی خواهم کرد تصویرگر خوبی برای تبلیغ وطن دومم و فرهنگ مردمانش در کشورم باشم. متاسفانه مشکلات شخصی باعث شد که نتوانم برای سومین سال متوالی در کنار تیم محبوب و مربی با ارزش و برادر بزرگم یعنی علی دایی حضور داشته باشم و موفقیت بیشتری را به دست آورم ولی از امروز مانند یک هوادار از پرسپولیس بزرگ در هر کجای این کره خاکی باشم، طرفداری می کنم. باید از همه مدیران دو سال گذشته و تمام مربیانی که با آنها کار کردم تشکر کنم و از آنها بابت تک تک چیزهای جدیدی که به من آموختند سپاسگزار باشم. همچنین تشکر ویژه از دوستم یعنی بیات دارم که با تمام وجود برای من در موفقیتم در پرسپولیس مثل یک دوست کنارم بود و کارهای شخصی و غیر شخصی ام را پیگیری می کرد.

به امید روز دیدار

همیشه به یاد شما ایرانی ها و هواداران پرسپولیس هستم. شما تا ابد در قلب من می مانید.

نیلسون کوریا جونیور

جدید ترین مطالب سایت