فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برزیل از دست بازیکنان شیلی گریخت

مرحله یک هشتم نهایی جهانی جام جهانی ۲۰۱۴ از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه  (شنبه) با دیدار برزیل و شیلی در ورزشگاه مینه رائوی شهر بلوهوریزنته آغاز شد که در وقت قانونی با تساوی یک به یک و گل های داوید لوئیز برای برزیل و الکسیس سانچز برای شیلی به پایان رسید...

هموطن: مرحله یک هشتم نهایی جهانی جام جهانی 2014 از ساعت 20 و 30 دقیقه امروز (شنبه) با دیدار برزیل و شیلی در ورزشگاه مینه رائوی شهر بلوهوریزنته آغاز شد که  در وقت قانونی با تساوی یک بر یک و گل های داوید لوئیز (18) برای برزیل و الکسیس سانچز (32) برای شیلی به پایان رسید.

برزیلی ها که با  حمایت همه جانبه هواداران شان در کشور خود پذیرای تیم ملی شیلی بودند،  از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چند بار هم روی دروازه حریف خطرساز ظاهر شدند.

شاگردان اسکولاری در دقیقه 18 از روی ضربر کرنری که نیمار ارسال کرد و لوئیز به آن ضربه زد به گل اول دست پیدا کردند.

سر دادن سرود قهرمانی برزیلی ها تنها چند دقیقه در ورزشگاه طنین انداز بود و الکسیس سانچز توانست از اشتباه هالک در زمانی که اوت ارسالی از سوی مارسلو را دریافت می کرد، بهره ببرد و گل تساوی را در دقیقه 32 برای تیمش به ثمر برساند.

پس از آن برزیل دو سه موقعیت دیگر هم به دست آورد اما بدشانسی سلسائو مانع از باز شدن دروازه لاروخای آمریکای جنوبی شد.

شیلی در دقایق پایانی نیمه اول نیز فشاری روی دروازه میزبان وارد آورد که منجر به گل نشد تا دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن بروند.

نیمه دوم این بازی در شرایطی آغاز شد که شیلیایی ها پا به  پای تیم میزبان جام جهانی پیش آمدند و چند موقعیت هم داشتند هر چند در طرف دیگر این نیمار بود که گویا بار سنگین بردن برزیل به مرحله یک چهارم نهایی را روی دوش خود حس می کرد و به همین دلیل به آب و آتش می زد تا هر طور شده دروازه براوو را باز کند.

در این بین شیلی صاحب شانس های به مراتب بهتری شد و اگر در یک صحنه واکنش خوب جولیو سزار نبود، دروازه میزبان روی ضربه چارلز آرانگوئز باز می شد. برزیل که در نیمه دوم جو را نیز در ترکیب خود داشت یکی دو بار روی حرکت این بازیکن و هالک شانس گلزنی داشت که منجر به گشودن دروازه براوو نشد.

در این نیمه هالک برای تیم برزیل موفق به گلزنی نیز شد که داور گلش را به علت خطا قبل از ضربه به توپ مردود اعلام کرد.

با وجود حملات زیاد تلاش دو تیم در پایان 45 دقیقه دوم بی نتیجه بود و بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به وقت های اضافه کشیده شد.

در انتهای وقت اضافی 30 دقیقه هم  تیم ملی شیلی با شوت سرکش مهاجم خود می رفت که صاحب گل پیروزی شود که تیر افقی دروازه برزیل مانع آن شد و بازی با همان نتیجه یک به یک به پایان رسید و به ضربات پنالتی کشیده شد.

در ضربات پنالتی هم  تیم برزیل با نتیجه 3 بر 2 و در مجموع  4 بر 3 به پیروزی رسید و به مرحله یکچهارم نهایی صعود کرد و تیم شیلی با همه شایستگی هایش حذف شد.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت