فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بانوی شجاع عراقی لحظاتی قبل از شهادت

مشاور استاندار صلاح الدین در امور زنان در کنار اهالی منطقه العلم به مقاومت در مقابل عناصر گروه تروریستی داعش پرداخت و در این راه نیز به شهادت رسید...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری نون عراق ،  یک بانوی سیاسی این کشور  که از چهره های شناخته شده استان صلاح الدین عراق محسوب می شد به هنگام یورش تروریست های تکفیری داعش به استان صلاح الدین به مقابله و مقاومت در مقابل آنان پرداخت و به شهادت رسید.

 خانم «امیه ناجی جباره» مشاور استاندار صلاح الدین در جریان مقابله با تروریست های داعش که تلاش داشتند، منطقه العلم در شرق شهر تکریت را تصرف کنند، به شهادت رسید.

یک منبع آگاه امنیتی عراقی گفت:  خانم جباره، مشاور استاندار صلاح الدین در امور زنان بود که در کنار اهالی منطقه العلم با عناصر گروه تروریستی داعش مبارزه می کرد .

این منبع امنیتی عراقی با بیان این این که جباره خود از اهالی منطقه العلم بود، گفت: عناصر داعش درحالی که وی تلاش داشت، با آرپی جی گروهی از آنها را هدف قرار دهد، او را  نزدیک منزلش هدف گرفته و به شهادت رساندند.

بانوی شجاع عراقی لحظاتی قبل از شهادت

پایگاه خبری نون عراق  با انتشار تصاویری از آخرین لحظات رو یا رویی و مقابله این بانوی شجاع با تروریست های داعش وی را الگوی ایستادگی و مقاومت عراق نام نهاد.

خانم امیه ناجی جباره، دختر «شیخ ناجی جباره» شیخ عشیره الجبور در منطقه العلم به شمار می آید که گروه های تروریستی وابسته به القاعده وی را در سال 2006  و هنگام بازگشتش از حج ترور کردند.

بانوی شجاع عراقی لحظاتی قبل از شهادت

جدید ترین مطالب سایت