لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کلمبیا با درخشش رودریگز از سد اروگوئه گذشت

تیم ملی کلمبیا با برتری ۲ بر صفر برابر اروگوئه حریف برزیل در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی شد...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کلمبیا و اروگوئه دومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را برگزار کردند که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر صفر کلمبیا به پایان رسید.

کلمبیا با درخشش رودریگز از سد اروگوئه گذشت

کلمبیا در این دیدار توانست بازی برتری از خود به نمایش بگذارد و مزد بازی برتر خود را نیز در دقیقه 28 با شوت زیبای جیمز رودریگز گرفت. این مهاجم جوان موفق شد با شوتی روی پا یکی از زیباترین گل های جام را به ثمر برساند. هرچند اروگوئه نیز در نیمه نخست تیم دست و پا بسته ای نبود و می توانست به گل برسد. جدی ترین موقعیت آن ها را ادینسون کاوانی در دقایق پایانی نیمه نخست از روی یک ضربه ایستگاهی از دست داد.

کلمبیا در نیمه دوم نیز بازی برتر خود را به رخ حریف آمریکای جنوبی اش کشید و باز هم توسط جیمز رودریگز به گل دست یافت. این مهاجم جوان در دقیقه 50 موفق شد به زیبایی گل دوم خود و تیمش را نیز به ثمر برساند تا با 5 گل زده به صدر جدول گلزنان جام جهانی صعود کند.

پس از این گل بازی حالت متعادلی به خود گرفت و بیشتر در میانه های میدان دنبال شد هرچند تیم اروگوئه توسط ادینسون کاوانی چند روی دروازه حریف خطرناک ظاهر شد که با درخشش دروازه بان کلمبیا موقعیت های آن ها از دست رفت تا اروگوئه در شبی که لوئیس سوارس را در ترکیب نداشت، برابر کلمبیا با نتیجه 2 بر صفر شکست بخورد و از جام جهانی خداحافظی کند.

به این ترتیب کلمبیا و برزیل در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی یک دیدار تمام آمریکای جنوبی دیگر را برگزار خواهند کرد.

جدید ترین مطالب سایت