لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

داعش، نه اهل سنت است و نه عراقی/ نخاله های جهانی، تشنه خون مسلمانان

بر اسا س آمار اعلام شده از دومرکز عربی، بیش از ۶ هزار نفر از اعضای داعش، شهروندان سرگردان و بی مسئولیت کشورهای عربی هستند که حتی آشنایی اولیه با مسائل ابتدایی دینی نیز ندارند و اغلب آنها سابقه بزهکاری در جوامع خود را دارند...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرکز عربی مطالعات و مستندسازی اطلاعات در اردن تاکید کرد، 500 نفر از الجزایری ها در گروه موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) علیه عراق می جنگند که از طریق خاک ترکیه و قطر وارد عراق شده اند.

 داعش، نه اهل سنت است و نه عراقی/ نخاله های جهانی، تشنه خون مسلمانان

از طرف دیگر موسسه "الاسوار" ویژه مطالعات امنیتی و نظامی تونس در گزارشی که به اقدامات به اصطلاح "جهادی ها" در سوریه می پردازد، آمار کل الجزایری هایی که به داعش در عراق پیوستند را حدود 500 نفر اعلام کرد که اغلب آنها ترکیه و قطر را به عنوان نقطه حرکت به سمت عراق انتخاب می کنند.

همچنین 300 تبعه الجزایر هم در صفوف جبهه النصره در سوریه حضور دارند. الجزایری ها از طریق لیبی، تونس و قطر وارد ترکیه می شوند.

در این گزارش همچنین آمده است که مجموع کل مغربی هایی که در گروه  القاعده در عراق و شام و نیز در جبهه النصره حضور دارند، در مقایسه با گروههای دیگری از اردن، یمن، کشورهای حوزه خلیج فارس، مصر، افغانستان و چچن بسیار زیاد است.

داعش، نه اهل سنت است و نه عراقی/ نخاله های جهانی، تشنه خون مسلمانان

تعداد این افراد و نیز آنهایی که وارد عراق شدند، بیش از 6هزار نفر است. 3 هزار لیبیایی در دولت اسلامی در عراق و شام و نیز در جبهه النصره فعالیت می کنند که دو هزار نفر از آنها وارد عراق شدند و بقیه در سوریه مشغول به جنگ هستند.

در حالی که تعداد تونسی ها در گروه داعش و جبهه النصره به 2500 نفر می رسد که 1500 نفر از آنها در عراق و 1000 نفر دیگر همچنان در سوریه حضور دارند.

علاوه بر شهروندان بیکار و بی مسئولیت کشورهای عربی، تعداد زیادی از این گونه افراد نیز از کشورهای اروپایی، از جمله انگلیس، فرانسه، بلژیک، هلند و اسپانیا و همچنین از استرالیا و امریکا خود را به گروه های تکفیری رسانده اند تا بدون هیچ مسئولیت و هزینه ای، هویتی کاذب و خیالی برای خود بیابند و به زندگی پر وهم خود ادامه دهند.

جدید ترین مطالب سایت