لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تکذیب شایعه حضور داعش در زنجان!

سردار صالحی با تکذیب شایعه حضور داعش در زنجان گفت: گروهی از مردم ترکیه با 2 دستگاه ون لحظاتی در استان توقف کردند که به دلیل درج آرم محمد رسول الله در پشت خودرو، تصور اشتباه در ذهن مردم شکل گرفت...

هموطن: فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به برنامه های نیروی انتظامی در ماه پر فیض رمضان گفت: روزه خواری در ملأ عام و حتی تظاهر به روزه خواری جزو خط قرمزهای نیروی انتظامی در زنجان است.

به گزارش تسنیم سردار علیرضا صالحی امروز در جمع خبرنگاران گفت: روزه خواری علنی و یا حتی تظاهر به روزه خواری تهدیدی در فضای امنیت فرهنگی، اخلاقی و مذهبی استان ایجاد می کند که جزو خط قرمزها بوده و متخلفان مورد بازخواست قرار می گیرند.

او گفت: با توجه به اطلاعیه مشترکی که از طرف پلیس منتشر می شود، همه رستوران ها، مسافرخانه ها، اغذیه فروشی ها وسایر اماکن به استثنای مکان هایی که اتاق اصناف تعیین کرده است، حق توزیع غذا را در روز ندارند.

سردار صالحی با تکذیب شایعه حضور داعش در زنجان گفت: گروهی از مردم ترکیه با 2 دستگاه ون لحظاتی در استان توقف کردند که به دلیل درج آرم محمد رسول الله در پشت خودرو، تصور اشتباه در ذهن مردم شکل گرفت.

منبع خبر: تسنیم

جدید ترین مطالب سایت