لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نظر واعظی درباره زمان رفع فیلتر فیسبوک و توئیتر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رفع فیلتر شبکه های اجتماعی فیسبوک و توئیتر را در کوتاه مدت ممکن ندانست...

هموطن: سیدمحمد واعظی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص سیاست و رویکرد دولت درباره شبکه های اجتماعی گفت: سیاست دولت تدبیر و امید این است که برنامه ها و اپلیکیشن هایی در داخل درست کنیم.

وی با بیان اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها در ساخت برنامه ها و اپلیکیشن ها برای ساخت شبکه های اجتماعی کمک و حمایت می کند، اظهار داشت: در آن موقع جوانان و مردم می توانند به راحتی از شبکه های اجتماعی استفاده کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال که آیا می توان انتظار رفع فیلتر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر را داشت، تصریح کرد: مسئله رفع فیلتر فیس بوک و توییتر، مسئله ای پروسه دار است و بعید می دانم در کوتاه مدت این اتفاق بیفتد.

واعظی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه برخی ها می گویند سرعت اینترنت بجای افزایش، کاهش یافته است، بیان کرد: تعداد کسانی که سال ها در نوبت دریافت اینترنت پرسرعت بوده اند زمان تحویل خطوط آنها فرارسیده است.

وی ادامه داد: بیش از 2 میلیون کاربر دارای اینترنت پرسرعت شده اند. سرعت اینترنت نیز در دانشگاه ها بالا رفته و حدود 6 هزار روستا هم دارای اینترنت پرسرعت شده اند و نمی توان گفت سرعت اینترنت کاهش یافته اما پروژه هایی داریم تا سرعت اینترنت بهتر شود.

عضو کابینه دولت تدبیر وامید در خصوص مذاکرات ایران با 1+5 نیز ابراز داشت: اگر طرف مقابل بخواهند منطقی برخورد کنند و براساس واقعیات عمل کنند و زیاده خواهی نکنند و به حقوق ایران احترام بگذارند به حل مسئله هسته ای خوشبین هستم.

واعظی در خصوص عملکرد تیم مذاکره کننده نیز تاکید کرد: تیم مذاکره کننده عملکرد بسیار خوبی داشته و در راستای خط مشی های مقام معظم رهبری عمل کرده و درصدد حفظ و صیانت حقوق ملت ایران هستند.

منبع خبر: ایلنا

جدید ترین مطالب سایت