فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

 کسانی که قصد دارند برای اولین بار موتور سواری را تجربه کنند باید به دنبال مدل هایی بروند که علاوه بر امنیت بالا با مهارت های آنها نیز هماهنگی داشته باشد.    

هموطن: بسیاری افراد موتورسیکلت ها را وسایل نقلیه مناسبی نمی دانند و به دلایل مختلف از سوار شدن آن ها امتناع می کنند.

بر خلاف تصور متداول در صورتی که از موتور سیکلت به صورت صحیح و استاندارد استفاده شود وسایل نقلیه بسیار خوب و کاربردی هستند.

برای کسانی که می خواهند موتور سیکلت را به عنوان وسیله نقلیه خود انتخاب کنند ابتدای راه ممکن است کمی سخت باشد.

با این حال تکنولوژی امروزه چنان پیشرفت داشته که برای افراد مختلف با سلیقه ها و سطح مهارت متفاوت گزینه های خوبی جهت انتخاب موتور سیکلت وجود دارد.

با انتخاب یک موتور سیکلت مناسب می توان علاوه مصارف کاربردی آن از لذت موتورسواری نیز بهره مند شد.

در ادامه این مطلب به معرفی بهترین گرینه های انتخاب موتورسیکلت برای افرادی خواهیم پرداخت که مهارت بالایی در موتور سواری نداشته و به اصطلاح آماتور و تازه کار به حساب می آیند.

یاماها FZ-07

موتور: 689 سی سی 4 زمانه با سیستم خنک کاری مایع، 6 سرعته

این موتور سیکلت خوش دست با موتور 2 سیلندر خطی احساس خوشایندی را به سوارکار حین حرکت و شتاب گیری می دهد. ترمزهای دوگانه چرخ جلو باعث می شود که شخص کنترل مناسبی را هنگام مانور دهی و ترمزگیری داشته باشد. یاماها FZ-07 با حالتی اسپرت و در عین حال راحت بسیار برای مصارف شهری و یا حتی سفرهای طولانی تر مناسب است

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

هیوسانگ GT250

موتور: 249 سی سی 4 زمانه با سیستم خنک کاری روغن و هوا، 5 سرعته

GT250 به دلیل داشتن فریمی کشیده تر به نسبت مدل های دیگر هیوسانگ موتور سیکلت بزرگ تری به نظر می رسد. سیستم ترمزهای دیسکی و دوگانه جلو این اطمینان را به افراد تازه کار می دهد که بتوانند در شرایط مختلف کنترل خوبی بر روی موتورسیکلت خود داشته باشند. علاوه بر این وزن کم و ظاهر اسپرت آن بسیار مورد توجه جوانان و علاقه مندان به موتور سیکلت قرار می گیرد.

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

موتو گوتزی V7 استون

موتور: 744 سی سی 4 زمانه V-Twin 5 سرعته

یکی از بهترین گزینه ها با ظاهری قدیمی و کلاسیک از کشور ایتالیا است. طرح V7 استون برگرفته از طرح کلاسیک V7 از تاریخ غنی شرکت موتور سیکلت گوتزی است. اما بر خلاف مدل کلاسیک آن از تکنولوژی روز استفاده می کند و بسیار سبک تر است. علاوه بر این مشخصات موتورهای گوتزی به داشتن باک حجیم معروف هستند بنابر این از بابت سوخت هم در مسافت های طولانی تا حدودی خیالتان راحت است.

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

هوندا CBR-500

موتور: 471 سی سی 4 زمانه با سیستم خنک کاری دوگانه با آب، 6 سرعته

شرکت هوندا با معرفی مدل CBR-500 بسیاری از علاقه مندان به موتور سیکلت را هیجان زده کرد. اگرچه این موتور سیکلت به کسانی که اولین تجربه موتور سیکلت سواری را می خواهند تجربه کنند پیشنهاد نمی شود اما سواری آن برای تمام کسانی که آن را امتحان کرده اند خوشایند و دلنشین بوده است. موتور 4 زمانه دوقلوی آن به نسبت وزن سبک خود موتور سیکلت شتاب بالای ایجاد می کند. هوندا معتقد است توان موتور CBR-500 برای هر گونه مصرفی مناسب است.

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

KTM دوک 390 و دوک 200

موتور: 373 سی سی 4 زمانه تک سیلندر با سیستم خنک کاری آبی، 6 سرعته

شرکت KTM در سال های اخیر با تولید چندین مدل از موتور سیکلت های جذاب و دوست داشتنی مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به موتور سیکلت قرار گرفته است. بهترین مدل های این شرکت برای تازه کارها عبارت اند از دوک 200 ودوک 390. هر دوی این موتورهاتک سیلندر و 4 زمانه ست اند و به ترمزهای بزرگ بریمبو مجهز شده اند که کار را برای افراد تازه کار راحت تر می کنند.

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

سوزوکی DR-200

موتور: 199 سی سی 4 زمانه با سیستم خنک کاری هوایی، 5 سرعته

مدل DR200 از سوزوکی مدلی باز طراحی شده بوده و جدیدترین عضو خانواده DR سوزوکی محسوب می شود. سری DR یکی از پرآوازه ترین ها در دسته موتورسیکلت های ورزشی و اسپرت در نظر گرفته می شوند. DR200 طراحی خود را تا حدودی از سری RM-Z سوزوکی به ارث برده. نشیمنگاه جدید آن سواری را راحت تر و خوشایند تر کرده و گنجایش باک آن نیز بیشتر شده است.

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

یاماها SR400

موتور: 399 سی سی تک سیلندر 4 زمانه، 5 سرعته

یاماها را می توان یکی از مشتری مدارترین شرکت ها در زمینه تولید موتور سیکلت دانست. از آنجایی که این شرکت نظرات مشتریان خود را به طور مستقیم در محصولات خود لحاظ می کند در تولید SR400 نیز همین اتفاق صورت گرفته. SR400 یک موتور سیکلتی به روز و با فناوری بالا است که ظاهر قدیمی و کلاسیک مدل های قبلی را حفظ کرده است. سیستم موتور ین موتورسیکلت انژکتوری بوده سواری بسیار راحت و آرامی دارد از این رو بسیار برای تازه کارها مناسب است.

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

سوزوکی GW250

موتور: 248 سی سی 2 سیلندر 4 زمانه SOHC، 6 سرعته

GW250 4 زمانه با موتور 2 سیل اند از همه جهت یک موتور سیکلت استاندارد و سطح متوسط است. نشیمنگاه این موتور سیکلت در عین راحتی ارتفاع کمی هم دارد و شخص می تواند به راحتی تعادل خود را حفظ کرده و توازن جرم موتورسیکلت را برقرار کند. از لحاظ ابعاد نیز اندازه آن برای مصارف شهری بسیار مناسب است.

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

موتورسیکلت‌های نیمه حرفه ای

جدید ترین مطالب سایت