لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

از سرگیری درگیری ها در اسلاویانسک

به رغم تمدید آتش بس در شرق اوکراین تا دوشنبه شب، درگیری هایی روز یکشنبه بین نیروهای اوکراینی و جدایی طلبان هوادار روسیه دراطراف شهر اسلاویانسک روی داد.گزارش ها از کشته شدن ۸ تن و مجروح شدن ۲۲ تن دیگر در این درگیری ها حکایت دارد .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، سخنگوی عملیات ضدتروریستی اوکراین در مناطق شرق و جنوب این کشور روز یکشنبه به کانال پنجم تلویزیون این کشور گفت: در جریان حمله شبه نظامیان با سلاح سنگین به یک مقر نظامی در حومه اسلاویانسک سه نظامی اوکراینی کشته و چهار نفر دیگر مجروح شدند.

از سرگیری درگیری ها در اسلاویانسک

وی اضافه کرد: دونظامی دیگر هم در جریان حمله شبه نظامیان به یک ستون خودروی ارتش اوکراین در منطقه ˈنیژنایا اولخووایاˈ در استان لوهانسک کشته و هشت نظامی دیگر مجروح شدند.

از سرگیری درگیری ها در اسلاویانسک

سخنگوی عملیات ضدتروریستی اوکراین همچنین از مجروح شدن پنج نظامی این کشور در جریان انهدام یک دستگاه نفربر زرهی نیروهای اوکراینی در منطقه دونتسک خبر داد.

وی بدون اشاره به اینکه شبه نظامیان در چه مدت متحمل تلفات انسانی شده اند گفت: تلفات شبه نظامیان جدایی طلب در جریان عملیات ضدتروریستی 145 کشته و 312 مجروح بوده است.

به گزارش کانال دوم تلویزیون دولتی روسیه، حمله توپخانه ای نیروهای اوکراینی به شهر اسلاویانسک هم 3 کشته و 5 مجروح در میان شبه نظامیان ساکن این شهر بجای گذاشت.

بر اثر این حمله یک ساختمان مسکونی 9 طبقه به شدت آسیب دید.

درگیریها در مناطق شرق و جنوب اوکراین در حالی ادامه دارد که رییس جمهوری اوکراین از روز دوشنبه هفته گذشته در این مناطق آتش بس اعلام کرد و روز جمعه هم این آتش بس برای سه روز دیگر تمدید شد.

پترو پوروشنکو که برای تمدید آتش بس در زمان گفتگو با جدایی طلبان زیر فشار غرب وجود دارد با خشم فزاینده برخی اوکراینی ها مواجه است که معتقدند آتش بس صرفا به جدایی طلبان فرصت تجدید قوا و دریافت تسلیحات می دهد.

جدید ترین مطالب سایت